Ysselsteyn Mededeling Domsraad WONINGBOUW YSSELSTEYN DOTpSTaad Onlangs hebben wij ruim 80 ingevulde inventarisatieformulieren woonbehoefte vJ Ysselsteyn terug ontvangen. Dit grote aantal bevestigt de gedachte dat er in Ysselsteyn een ruime behoefte is aan nieuwe woningen. Van degenen die gereageerd hebben zijn er circa 30 die reeds over een woning beschikken. Dit betekent dat er in Ysselsteyn dus minimaal behoefte is aan 50 nieuw te bouwen woningen. In april is er enkele keren overleg geweest tussen de gemeente Venray en de Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn. Hierbii is besproken hoe het beste ingespeeld zou kunnen worden op de woonwensen uit de inventarisatie. Daarnaast is o.a. overlegd over de ontsluiting van het gebied, het verplaatsen van de bordjes bebouwde kom en de infiltratie van het hemelwater binnen het gebied. Op basis hiervan heeft de gemeente Venray een verkavelingsplan voor 43 nieuwe woningen opgesteld. De procedures zijn inmiddels in een vergevorderd stadium. Als alles volgens plan verloopt kunnen in augustus oi september 2005 de kavels worden uitgegeven. Zoals reeds eerder aangekondigd willen we nu een informatieavond houden en wel op maandag 13 juni 2005 bij Roelanzia. De aanvang is om 20.00 uur. De informatieavond wordt gecombineerd met de openbare vergadering van de Dorpsraad. Wij heten hierbij degenen die de inventarisatieformulieren ingevuld hebben of andere belangstellenden van harte welkom. Door de Dorpsraad Ysselsteyn Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn wordt dan het verkavelingsplan gepresenteerd. Daarna is er gelegenheid om vragen ten aanzien van procedures, kavelgroottes, inschrijf mogelijkheden, type woningen c stellen De Gemeente Venray zal hier niet bij aanwezig zijn, zij hebben aangegeven in een later stadium (nadat de procedures zijn afgerond) met een informatiepakket of een aanvullende informatieavond te komen ten behoeve van de daadwerkelijke inschrijving op de kavels. website: www.dofpenvenray.nl Deze week dinsdagavond 10 mei) zijn ongeveer 80 verenigingen van onze gemeente via bovengenoemde dorpensite on line gegaan. Zestien verenigingen/organisaties uit Ysselsteyn gaan gebruik maken van deze unieke kosteloze mogelijkheid om hun informatie, nieuws en eventueel verenigingsfoto's op hun eigen website te presenteren De webmasters hebben er vele uurtjes ingestoken en het resultaat mag er dan ook zijn. Buurtvereniging Peelweg-Kempkensberg ontving de eerste prijs voor het bouwen van de "mooiste site" Van harte gefeliciteerd! Breng gauw een bezoekje aan deze sites; ze zijn de moeite waard. Ga via www.dorpenvenrav.nl naar de site van Ysselsteyn en klik op verenigingen/organisaties. Je kunt ook rechtstreeks naar ons dorp gaan: httD://vsselstevn.dorpenvenray.nl en vervolgens naar verenigingen/organisaties. Wil je als vereniging alsnog een eigen website, neem dan contact op met Yvonne Michiels 541972 of Jan v/d Pas (541611 Dorpsraad Ysselsteyn Werkgroep Ontwikkeling Ysselsteyn mei 2005 EVENEMENTEN-AGENDA 28-29 mei Repetitieweekend Jeugdfanfare 28-29 mei 40jr Peelkorf 25jr recreanten 30 mei Excursie Paddestoelerij Zij-Actief' 31 mei Pietsbedevaart Kevelaar 3 juni Receptie kampioenen SVY 4 juni SV Ysselsteyn Dag van de jeugd 5 juni Stratentoemooi SVY 13 juni Dorpsraadsvergadering 15 juni Uitstapje misdienaars/kinderkoor 24,25 en 26 juni Kamp de Peelkorf 25 juni Afsluitingsconcert "De Peelklank"op dorpspodium 26 juni Dorpsvolleybal toernooi 11 juli Dorpsraadsvergadering 16-23 juli Jera-kamp 13 augustus Pleinfeest 25-28 aug. Bezoek aan Bonbruck 27+28 aug. Menwedstrijden Ysselsteyn 2 september 2e plofballenparty ZVV Herberg de Peel 7 september Zij-Actiefdag 11 september Veldschieten HBS Ons Genoegen 12 september Dorpsraadsvergadering 14 september Thema-avond epilepsie 1 - 2 oktober Samen Gestelde Wedstrijd (S.G.W.) Ruilersportvereniging 10 oktober Dorpsraadsvergadering 4 oktober Thema-avond uitkomen met je inkomen Zij-Actief 26 oktober Zij-Actief Thema-avond over borstkanker 7 november Zij-Actief Thema-avond Gezond en wel 10 november Algemene ouderavond basisschool St.Oda 14 november Dorpsraadsvergadering 16 november Feestavond KBO 22 november Feestavond Zij-Actief 12 december Dorpsraadsvergadering 19 december Kerstavond Zij-Actief 21 december Advents-/Kerstviering KBO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3