AFDELING Ysselsteyn/V redepeel KBO Ti? KIENEN. Woensdag 11 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof KINDERHULP. De komende week (van 9 t/m 14 mei) wordt de actie voor "Kinderhulp' gehouden, verzorgd door onze vereniging. BILJARTEN Roelanzia-toernooi Woensdag 27 april werden de wedstrijden tussen de groeps- winnaars, t.w. Toon Rongen (gr. A) tegen Wim Claessens (gr. B) en 1 Jeu Marcellis (gr. C) tegen Jos van Haperen (gr. D) gespeeld. Toon Rongen en Jos van Haperen wisten zich voor de finale te plaatsen, die door laatstgenoemde werd gewonnen. Proficiat Jos, met het behalen van de Roelanzia-trofee Seizoen 2005-2006. We gaan ervan uit dat alle deelnemers aan de Smelehof-competitie en de Federatie competitie van het afgelopen jaar het komende seizoen ook weer meedoen Indien dit niet het geval is, dan afmelden bij Wim Verschuuren (tel. 541516) voor 1 juli. Nieuwe spelers, zowel voor de Smelehof-competitie als voor de Federatie-competitie dienen zich ook voor die datum aan te melden. Spreuk van de week:"Ga zo om met je ondergeschikten als je zelf wenst dat je meerderen met jou omgaan" Basisschool "St.Oda"-Oudervereniging Vernielingen rondom school De laatste weken wordt het team 's morgens regelmatig vemast met tot nu toe, kleine vemielinge. rondom de school. Na schooltijd wordt er veelvuldig gebruik gemaakt van voetballen op de speelplaats. Wij willen u als ouder nadrukkelijk vragen de kinderen te laten gaan voetballen op daarvoor geschikte veldjes. Ook nodigen wij u uit het team op de hoogte te brengen als u, buiten schooltijd, onregelmatigheden rondom de school opmerkt. Wij danken u bij voorbaat voor uw medewerking. Controle door de luizenbrigade Maandag 9 mei begint de school weer. Zoals gebruikelijk na een vakantie worden alle kinderen dan gecontroleerd. Wilt u ervoor zorgen dat uw kinderen zonder moeilijke creaties en zonder gel e.d. naar school komen. Muziekvereniging de Peelklank Partij repetities fanfare hi de voorbereiding op het afsluitingsconcert op zaterdag 25 juni op het dorpspodium zijn er een aantal partijrepetities gepland. Een overzicht hiervan hebben jullie inmiddels ontvangen op de repetitie. Heb je nog geen overzicht dan kun jc er een opvragen bij Hans Michels of Jacqueline van Asten. De eerste partij repetitie is op maandag 9 mei: van 19.45 - 21.00 uur repetitie voor saxen, bugels, trompetten en hoorns van 21.00 - 22.30 uur repetitie voor tuba's, baritons, trombones en bassen ZiiActief afd. Ysselstevn Thema-avond anorexia Maandagavond 9 mei om 20.00 uur in Dancing Pilot. Anorexia is vermageringszucht, wat voorkomt in de puberteitsjaren en vooral bij jonge meisjes. Mevr. Keijsers uit Helden voorheen Leunen heeft naar aanleiding van haar dochter, een boek geschreven over anorexia. Zij komt ons uitleg geven hoe hun ervaringen zijn geweest. Tevens wil zij deze avond combineren met een geneeswijze afkomstig uit India: de diksha energie. Een verlichtende en helende energie voor lichaam en geest. Een energie, die je moet voelen en een positieve uitwerking heeft. Een interessante avond, die je zeker niet mag missen! Kienen Dinsdag 10 mei is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Petra Smits zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Limburgse avond In het kader van het 75-jarig jubileum van Zij Actief Limburg organiseert kring Helden een Limburgse avond met optredens van o.a. Ben Verdellen en de Bretelboys. Plaats: D'n Binger in Meijel aanvang 19.30 uur. Kaartjes voor leden 5,00 en voor niet leden 10,00. Te bestellen bij Willemien Manten tel. 077-4662112. Vol is vol. Lmibury

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4