Ysselséeyns Nieuws- Blud Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 18 6 mei 2005 Een geest kun je niet zien, noch aanraken of opsluiten. Van Lovinckplein 8: Joh. 17,1-11: Ik ben al niet meer in de wereld, maar zij, zij blijven in de wereld achter, terwijl Ik naar U toe kom. Heilige Vader, bewaar hen in uw naam, die U Mij hebt toevertrouwd, opdat ze één mogen zijn zoals Wij. Het is de tijd tussen Hemelvaart en Pinksteren. Eensgezind blijven de leerlingen van Jezus bij elkaar en zijn ze in gebed. Maar we weten uit de geschiedenis dat die eenheid vaak verbroken werd, en ook in de kerk en de kerken van onze dagen is de eenheid ook vaak ver te zoeken. Zo geldt het gebed van Jezus niet alleen zijn eerste leerlingen, maar ook ons. Onze nieuwe Paus, Benedictus XVI wil vooral aan deze eenheid werken. Intenties van 7 t/m 13 mei 2005: za 7 mei 19.00 u (Volkszang) Maria Peters; jrd. Ouders Geurts-Peeters (P.Tulpstr.) en Annemie Geurts-Bakker; overl. fam.Bovee-Cuypers; Jac, Mien en Josje Swinkels; Marie Claessens-Maessen; Riek Raaymakers-Meulendijks (veij); overl. ouders Coenen- Spreeuwenberg en Jan en Piet; Gerrit en Mia van Dijck-Driessen; Mia Spreeuwenberg-Koppens; Mathias van Asten en Petronella Pouwels; Truus Willems- Lemmen (moederdag). di 10 mei 19.00 u Pastoor Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Johan Vogels en overl. fam.; Leny Willemse Slangen; Grad van Dijck (verj) en Mat. Misdienaars: za 19.00u Niels en Sief; di 19.00 u Kevin en Mike Vastenactie: Dit jaar heeft de actie voor Marjo Jenniskens de mooie som opgebracht van 2513,91. Aan iedereen die aan dit mooie bedrag bijgedragen heeft, heel hartelijk dank! Fietsbedevaart naar Kevelaar: Opgave voor de bedevaart naar Kevelaar op dinsdag 31 mei bij Harrie Fleurkens, Lovinckplein 10 B. De onkosten bedragen 12,50 voor de fietsers en 10,- voor de mensen die per auto gaan. Dit bedrag gaarne vóór 22 mei voldoen. Tijdens de afwezigheid van Pastoor Jenniskens (tot 23 mei) kunt u met vragen of voor informatie contact opnemen met Louis Smits (vice-voorzitter kerkbestuur tel. 542012of met een van de andere bestuursleden: F. van Meijel; S. Nijssen-Ewals; G. Knapen-Slangen of Ton Swinkels. De heilige Geest kun je wel zien, als je 'zien' verstaat als: inzien, begrijpen, kennen. De heilige Geest wordt zichtbaar in de onbaatzuchtige zorg voor elkaar.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1