SNUFFELMARKT YSSELSTEYN Op zondag 1 mei organiseert Gemengd Koor 'Vivace' haar jaarlijkse 'Snuffelmarkt'. Deze vindt plaats in Gemeenschapshuis 'Smelehof aan de Puttenweg 2. Het evenement begint om 1 l.OOu. en duurt tot ongeveer 15.00u. Om 12.00u begint de veiling van de mooiere en waardevolle spullen. Het aanbod is weer groot, kleine meubels.Electrische aparaten, snuisterijen of gewone gebruiksvoorwerpen. Electronische orgels. Alles staat ruim overzichtelijk op tafels opgesteld. Een bezoekje is beslist de moeite waard, zeker de veiling, wanneer de veilingmeester, Jan Janssen, op een voortreffelijke manier de spullen te koop aanbiedt. De entree is slechts 1,00 euro. Informatie: 0478 541563. HBS "Ons Genoegen" ras Rayonkampioenschap Het eerste team haalde in Sittard een 3e plaats bij de rayonkampioenschappen 25m recurve. Koningschieten Donderdag, hemelvaartsdag, wordt er weer gestreden om de titel koning of prins 2005. Vanaf 13.00 uur wordt er een wedstrijd over 50 pijlen geschoten. De hoogste 16 deelnemers schieten daarna in serie's van 5 pijlen z.g. nock-out ronden tot de fmale. In de finale schieten de 2 overgebleven schutters om de titels over 10 pijlen. Na afloop en de huldiging van de koning is er de prijsuitreiking van de wintercompetitie waarna een gezellig samenzijn met een hapje en drankje. P.D.V. Ysselsteya Zondag 1 mei Chantilly. Inzetten zaterdagmorgen van 10.30-11.00 uur. -r- p.d.v. Mandendienst L.Gommans en W.Philipsen. Venray rijden P.Potten. Zondag 8 mei Laon. Inzetten zaterdagmorgen van 10.30-11.00 uur. •- Mandendienst F.Laenen en Sr.Maessen. Venray rijden W.Philipsen. Zondag 1 mei Chantilly is de eerste midfondclub vlucht Oost-Brabant. - De Peeldancers w Europese Kampioenschappen Garde- en show danssport 23 en 24 april in Wiichen Z' Kimberley Xhofleer solo junioren 10e plaats Marllen Alders solo jeugd 9e plaats V PEtlDANCCHS Dancing Stars garde hoofdklasse 8e plaats Iedereen gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Alle oranje-supporters hartelijk bedankt voor de enthousiaste aanmoedigen. Bestuur Peeldancers. TC") IJ C_ I IJ B Vandaag een wat kortere rit bij onze toerclub. Bij afwezigheid van onze wegkapitein Henk moesten we deze keer zelf maar een route uitzetten. Omdat toerfïetsers veel kilometers in onze omgeving maken weet er altijd wel iemand een leuke route te bedenken. Zo ook deze keer. We reden gezien de zuidelijke wind eerst naar het zuiden. Via Griendtsveen, Helanaveen, Grasboek naar Neer. Vanaf hier kun je via smalle verkeersarme wegen naar Baarlo. Onderweg ook nog een klim van 10%. Hier wordt het bewijs geleverd datje geen Amstel Gold Race hoeft te rijden om in de bergen te kunnen fietsen. Om te zien wie er tijdens de Gold race allemaal met onze sterren van de toerclub op de foto wilde kun je even kijken op onze website http://www.ysselsteyn.com/toerclub. Na Baarlo flyeren we voor de wind terug naar Ysselsteyn om na 85 km weer te belanden ophet terras in Ysselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6