Ysselsfeyns Nieuws- Blad I werk in uitvoering! Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 17 29 april 2005 Van Lovinckplein 8: Mattetis 28,16-20: Mij is alle macht gegeven in de hemel en op aarde. Gaat dus en maakt alle volkeren tot mijn leerlingen en doopt hen in de naam van de Vader en de Zoon en de H. Geest en leert hun te onderhouden alles wat ik u bevolen heb. Hemelvaart is het feest van de ware macht in de hemel en op aarde (Matteüs 28, 18). De ware macht in de hemel en op aarde is niet die van regeerders of koningshuizen, maar de macht van wat het diepste in de harten van de massa leeft, van de velen zonder naam, rang of stand. In de geheime binnenkamers van de vele naamlozen leeft niet een gedachte, maar een persoon. Als die persoon onze lieve Heer Jezus Christus is, dan vieren wij vandaag op Hemelvaartsdag dat diezelfde lieve Heer ook degene is wie God alles onder zijn voeten heeft gelegd (Efeziërs 2, 22). Intenties van 30 april t/m 6 mei 2004: za 30 apr 19.00 u (Volkszang) (Kinderwoorddienst) Wiel en Hanneke Philipsen-Peeters (veij); Mis Philipsen Nijssen; Truus Willems-Lemmen en Wim en Thea. ~di 3 mei 19.00 u Voor de intenties van der parochie, wo 4 mei 19.00 u Hemelvaart van de Heer. Dodenherdenking. (Vivace) Voor alle zieke parochianen. Misdienaars: za 19.00 u Erwin en Stef; di 19.00 u Niels en Mike; wo 19.00 u Erwin en Kevin. Nota Bene: Vanaf dit weekend zijn de tijden veranderd. Mocht het voor iemand niet zo gunstig uitkomen, dan kunt u altijd nog in een van de andere kerken terecht. Hoogstwaarschijnlijk hebben wij in de komende weken ook een ontmoeting met de nieuwe Paus. pastoor. Kevelaer: Voor de fiets bedevaart naar Kevelaer op dinsdag 31 mei kan men zich opgeven bij Harry Fleurkens, Lovinckplein 10 B.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1