Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 16 22 april 2005 Vreugde is kostbaar als goud maar goud is niet zo kostbaar als vreugde. Van Lovinckplein 8: Johannes 14,1-12: Tomas zei tot Jezus: "Heer, wij weten niet waar Gij heengaat: hoe moeten wij dan de weg kennen?" Jezus antwoordde hem: "Ik ben de weg de waarheid en het leven. Niemand komt tot de Vader tenzij door Mij, Als ge Mij zoudt kennen, zoudt gij ook mijn Vader kennen. Nu reeds ziet gij Hem." Filippus zei: "Heer toon ons de Vader, dat is ons genoeg.' De ietwat veenvoudige vragen van Tomas en Filippus zijn voor Jezus de aanleiding om zijn zending verder uit te diepen. Hij wil ons naar de Vader brengen. In Hem zien wij de Vader, want Hij is er de Zoon van. Hij is de Weg, de Waarheid en het Leven. Weg: Christus is het enige middel om tot de Vader te komen. Waarheid: Hij is de zekere openbaring van de Vader. Leven: Hij is de bron die ons kracht geeft om de wil van de Vader te volbrengen. Intenties van 23 t/m 29 april 2005: za 23 apr 19.00 u (Volkszang) Fam. Janssen-Thielen en Opa; Martien Couwenberg (verj.); jrd. Elisabeth en Christina Mulders; ouders Janssen-Koppens; jrd. ouders van Vegchel-Verheyen, Jan Hendrix en overl. fam.; jrd. An Winnen en Jeu van de Ven. zo 24 apr 10.00 u Eerste H. Communie. Voor al de communicantjes en hun ouders; Voor Mara Swmkels. di 26 apr 19.00 u Truus Willems-Lemmen (buurt); jrd. Antoon van Empel; jrd. ouders Vollenberg-Aerts, uit dankbaarheid 45 j. huwelijk fam. Wismans-Verstegen. vr 29 apr 15.00 u Uit dankbaarheid bij het 40j. Huwelijk van Jan en Mia Michels-Huys. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Jelle; zo 10.00 u Erwin en Mike; di 19.00 u Stef en Kevin; vr 15.00 u Jelie en Erwin. Deze zondag vieren we de Eerste H. Communie. Jezus komt tot de kleintjes. Maar Jezus heeft ook gezegd: laat de kleinen tot Mij komen. Dus we hopen hun nog vaak te zien. Kevelaer* Er was een groepje mensen die op 30 mei niet zouden kunnen. Daarom werden we genoodzaakt in Kevelaer een ander dag te vragen en vanmiddag 19/4) heb ik daarop antwoord gekregen. We kunnen op dinsdag 31 mei gebruik maken van de Basiliek en staal er een maaltijd gereed.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1