S S.V. YSSELSTEYN
<orfbol
El
uitslagen
Kantine poetsen:
18 apr.: ouder van Stan Bouten, Steffie Loenen
25 apr.: ouder van Linda Oomen, Erline Pouwels
SENIOREN
UITSLAGEN
Corridor
Gazelle
Oostrum
Oranje Wit
De Peelkorf
De Peelkorf
De Peelkorf
Recreanten
PROGRAMMA: ZONDAG 17 APRIL
BIO 1 - De Peelkorf
De Peelkorf 2 - SVSH
Vitesse (E) 2 - De Peelkorf
1
2
5
1
1
3
8-10
6-11
3-2
4-0
aanvang 13.00 uur, vertrek 11.15 uur
aanvang 11.00 uur sportpark De Vlies
aanvang 13.00 uur, vertrek 10.45 uur
Rijden
Peelkorf 1: Sandra Smits, Mayke van Ass, Nicole Tielen, Rian Alders naar De Heikant in Veldhoven
Peelkorf 3: Leonie Vergeldt, Marieke Cox, Anke Gommers naar Theresiastr. in Einighousen
PROGRAMMA WOENSDAG 20 APRIL
De Peelkorf 4 - ROKA 3
SVOC - Recreanten
aanvang 20.00 uur sportpark De Vlies
aanvang 20.00 uur
ZIN IN RECREATIEF KORFBALLEN OP WOENSDAG?
Kom dan een kijkje nemen bij de Recreanten. Voor info bel Lida Cox: 541718.
EUGD
Wittenhorst
Al -
De Peelkorf
A2
1 -15
DES
A2 -
De Peelkorf
Al
2-4
Rosolo
BI -
De Peelkorf
BI
7-5
De Peelkorf
B2 -
TOG
BI
11-4
Lottum
Cl -
De Peelkorf
C2
0-10
DES
Cl -
De Peelkorf
Cl
5-6
De Peelkorf
Dl -
De Eendracht Dl
0-3
De Treffers
El -
De Peelkorf
El
1-2
SVSH
El -
De Peelkorf
E2
2-0
PROGRAMMA ZATERDAG 16 APRIL
De Peelkorf
De Peelkorf
Flamingo's
VIOS
De Peelkorf
De Peelkorf
Olympia
De Peelkorf
Welpen
Welpen
Al -
De Wilma's
Al
aanvang 15.00 uur
A2 -
MKV
Al
aanvang 13.30 uur, scheidsrechter: Christel Derkx
BI -
De Peelkorf
BI
aanvang 12.00 uur, vertrek 10.30 uur naar De
Heibunders in Mariahout
BI -
De Peelkorf
B2
aanvang 12.30 uur, vertrek 11.15 uur Tovios Ottersum
C2 -
De Treffers
C2
aanvang 11.00 uur, scheidsrechter: Lunneke Joosten
Cl -
Eendracht
Cl
aanvang 12.00 uur, scheidsrechter: Marion Heetkamp
Dl -
De Peelkorf
Dl
aanvang 12.00 uur, vertrek 11.00 uur naar sportpark
Ommel in Ommel, HESJES
El -
De Merels
El
aanvang 10.00 uur, scheidsrechter: Marieke Cox
2 -
SVOC
1
aanvang 13.30 uur, scheidsrechter Marlisa Hoeymakers
1 -
DES
1
aanvang 13.30 uur, scheidsrechter: Judith Bouwman