PROGRAMMA ZATERDAG 16 APRIL
Ysselsteyn
BI -
TSC'04
BI
aanvang 15.00 uur, 59733 Bert Pouwels
Milsbeek
Cl -
Ysselsteyn
Cl
aanvang 13.30 uur, vertrek 12.15 uur
MVC
Cl -
Ysselsteyn
C2
aanvang 12.45 uur, vertrek 11.30 uur
Melderslo
Dl -
Ysselsteyn
Dl
aanvang 13.00 uur, vertrek 12.00 uur
Ysselsteyn
D2 -
Wittenhorst
D5m
aanvang 12.30 uur, 66068 Geert Deters
Ysselsteyn
El -
Leunen
El
aanvang 09.00 uur
SSS'18
E2 -
Ysselsteyn
E2
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur
Ysselsteyn
E3 -
TOP '27
E3
aanvang 09.00 uur, 70214
Wittenhorst
F1 -
Ysselsteyn
F1
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur
Ysselsteyn
F2 -
Venray
F11
aanvang 10.45 uur, 75169
Ysselsteyn
F3
vrij
Ysselsteyn
F4 -
Hegelsom
F2
aanvang 10.15 uur, 75216
Venray
F12 -
Ysselsteyn
F5
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur
Ysselsteyn
MF 1-2-
Oostrum
MF1-2
aanvang 11.00 uur
Oostrum
MF 3-4-
Ysselsteyn
MF 3-4
aanvang 11.30 uur, vertrek 10.30 uur
PROGRAMMA DINSDAG 19 APRIL
Venray 10 - Ysselsteyn E3
PROGRAMMA WOENSDAG 20 APRIL
Ysselsteyn E2 - HBSV E2
aanvang 18.30 uur, vertrek 17.45 uur
aanvang 18.30 uur, 67939
PROGRAMMA DONDERDAG 21 APRIL
Montagnards Dl - Ysselsteyn Dl aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur
Rijden zaterdag 16 april
C1Stan van Asten, Ilse Hennen, Tamara Koonings, Johan Swinkels
C2: Rob Claessens, Nikki Tilleman, Leon Vergeldt, Teun Tonnaer
DlSimon Jeurissen, Mark Swinkels, Ruud Bouwman, Ron Jespers
E2: Jelle Claessens, Ferd Spreeuwenberg, Sjim Romme
F1Carlo Janssen, Ron Kleuskens, Stef van Dijek
F5: Marijn Claessens, Timo Hubers, Stef Lemmens
MF3-4: Joy Cox, Jop Cuppen, Loek Linders
Rijden dinsdag 19 april
E3: Rick Bouten, Roel van Lipzig, Max Houben
Rijden donderdag 21 april
D1Ruud Bouwman, Ron Jespers, Jeroen Tonnaer, Stef Peeters
TRAINEN WOENSDAG 2Q APRIL
Op woensdag 20 april moet de E2 voetballen. Op deze avond is er geen gelegenheid om gebruik te maken
van kleedlokalen m.u.v. de MF-jes Houd hiermee rekening met trainen.
LEVENSMIDDELENMAND SEUREN C100
Tijdens de wedstrijd tussen Ysselsteyn 1 - Montagnards 1 komen de leiders van de F3 rond met loten voor
de levensmiddelenmand, die weer beschikbaar is gesteld door Seuren ClOOO. De opbrengst komt ten goede
van onze eigen jeugd.
VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN
Uitslagen
DSC De Peel - Dames 2 3-1 (25-9, 21-25, 25-10, 25-17)
Dames 1 - Rooyse VK 2 4-0 (25-10, 25-21, 25-16, 25-23)
Heren - Rooyse VK 2 1-3 (18-25, 17-25, 25-20, 16-25)
Dames 2 - Tupos 5 2-2 (17-25, 25-5, 25-20, 24-26)
Programma
Zo 17-4 HVC - Heren, vertrek 9.00 uur, rijden Ivo en Joop
Dorpsvollevbaltoernooi
Zondag 26 juni wordt het jaarlijkse dorpsvolleybaltoernooi gehouden. Meer info volgt te zijner tijd.
"seliteJ1