MINI PLAYBACKSHOW Vrijdag 15 april 18:30uur in de Jera Prgramma van14 april t/m 24 april Generale repetitie 18:30 Voor de mini playback show Mini playback show 18:30 Medewerkers DAG Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkersgroep 2 Donderdagavondgroep 18:30 White sensation Vrijdagavondgroep 20:00 Mederwerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkersgroep 3 Formule 1 13:00 Irnola-San Marino Voor meer informatie check www.jera70.nl Mini playback show Op donderdag 14 april is de generale repetitie voor iedereen die meedoet aan de playbackshow, Het begint om 18:30 uur en is alleen voor de kinderen die mee doe aan de playbackshow Voorverkoop Jera On Air '05 gestart De voorverkoop van het festival Jera On Air is onlangs gestart. De tickets zijn te koop voor€ 14,- in bij de Jera, Tankstation Total, Forest en Snackers. Verder heeft Jera On Air ook nog de volgende voorverkoopadressen: Plus in Venray, Hans van Bree in Venray, Tankstation Texaco de aide smidse in Leunen, Mikro shop in Horst, Expert in Deurne, DVD Shop melody in Helmond, Bullit in Eindhoven, Sounds in Venlo, Cadans muziekwinkel in Gemert, State off art metal store in Nijmegen en de Music store in Asten. Ook zijn er online tickets te bestellen voor degene die niet in de buurt van een voorverkoop adres wonen. Zoals beloofd zou er elke week een band in de spotlight worden gezet. Deze week is het de band Lemonseven, die als 2® ons festivalpodium zal betreden. Deze band bestaat o.a. uit de gebroeders Gommans uit ons eigen dorpje Ysselsteyn. Rob (tekst/zang) en Roel (composities/toetsen) zijn in 2000 gestart en hebben langzaamaan een band om hun heen gevormd. Het hoogtepunt van Lemonseven is het behalen van de Grote prijs van Nederland in de categorie pop/rock afgelopen jaar. Op vrijdag 15 april zal de cd-presentatie van de single "Satellite" plaatsvinden in de Paradiso in Amsterdam. Dit is hun eerste cd en zal zeker niet de laatste zijn!! De complete programmering ziet er als volgt uitMurder by Millions, Lemonseven, Undeclinable, Beatbusters, Peter Pan Speedrock, Beef en met als knallende afsluiter DJ's Fatboy Slim. Donderdag 14-apr Vrijdag 15-apr Zaterdag 16-apr Donderdag 21-apr Vrijdag 22-apr Zaterdag 23-apr Zondag 24-apr Kinderen en ouders van harte welkom WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Gemengd Koor "Vivace" Zaterdag 16 april halen we spullen op voor de "Snuffelmarkt" van 1 mei a.s. We beginnen om 9.30 uur. Verdere informatie ontvangt u op de repetitie. qJ Donderdag 21 april om 20.00 uur gezamenlijke repetitie in de kerk. Vrijdag 22 april zingen we om 11.00 uur de H.Mis bgv. het 40 jarig huwelijk van Bets Bastiaansen. We zijn in tegenstelling tot het verleden, voortaan bij de jubileummissen ook in uniform. 's Middags brengen we het Robijnen Paar een serenade in zaal Roelanzia. Bijeenkomst om 18.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2