Dorpsraad CYsselsteyn ENJ«5>Yüh TOGETHER Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 11 april '05 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering van 14~03-'05. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Overhandiging cadeau Prins Servé II 7. Verslag werkgroep WOY. 8. Indeling commissies. 9. Verslag dorpsradenoverleg. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Website: www.dorpenvenray.nl Deze week ontvangen de toekomstige webmasters van diverse Ysselsteynse verenigingen informatie over het opzetten en onderhouden van hun verenigingssite. Deze sites gaan op 10 mei a.s. on line Breng een bezoekje aan deze site, je vindt er nieuws, foto's en allerlei informatie over ons dorp en de andere dorpen van Venray. Je kunt ook rechtstreeks naar ons dorp gaan: http://vsselstevn.doroenvenrav.nl 'Laatste kans inschrijven huurappartementen De Smid Op vrijdag 8 april adverteert Wonen Venray 10 huurwoningen voor 55-plussers in de Woonkrant. Dit is de laatste kans voor geïnteresseerden om zich in te schrijven voor een huurappartement op deze unieke locatie in Ysselsteyn. Woningzoekenden kunnen zich vóór vrijdag 15 april 12.30 uur aanmelden bij Wonen Venray. Na sluiting van de reactietermijn worden de woningen aangeboden aan de woningzoekenden. Alle reacties die na de sluitingstermijn binnenkomen worden niet in behandeling genomen. De woningen worden rond december 2005 opgeleverd. De toewijzing van de woningen wijkt af van de normale procedure. De toewijzingsprocedure is als volgt: Inwoners uit Ysselsteyn hebben voorrang. Bewoners uit Ysselsteyn met een medische urgentie hebben voorrang op overige belangstellenden. De woningen worden toegewezen op basis van woonduur (de kandidaat met de langste woonduur krijgt de woning toegewezen). Wilt u een huurwoning in appartementencomplex De Smid? (leidt u vóór vrijdag 15 april 12.30 uurbij Laura Kraaijvanger van Wonen Venray. Zij is bereikbaar via telefoonnummer (0478) 55 4600. Dorpsraad Ysselsteyn Secr. J v/d Pas Gemengd Koor "Vivace" Zondag 10 april zingen we om 10.30u de viering in "Beukenrode". Zorg dat u om 10.15u in uniform aanwezig bent. Het vervoer onderling regelen. Enjoy Together Zondag 10 april om lO.OOu verzorgen wij de H.Mis in de protestantse kerk te Venray. We vertrekken om 8.45u vanaf Forest. Kleding zwart. tos HBS "Ons Genoegen" N.K.Teams Het le recurve team behaalde zondag een bronzen medaille tijdens het N.K.op onze banen. Na de winst in de kwartfinale op Diana Venray was Baarschot in de halve finale te sterk 254 - 251 Het compound team werd in Milheeze in de kwartfinale uitgeschakeld. Venray cup Zaterdag wordt weer geschoten om de Venray cup. De wedstrijd is te Leunen (17.00 uur) en te Oirlo (17.30 uur).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3