Prgramma van 7 april t/m 16 april Donderdagavondgroep 18:30 Eierruilspel Vrijdagavondgroep 19:30 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Lekke band 20:00 Mederwerkersgroep 1 Helpende ouders Noud Litjes Ger Spreeuwenberg Generale repetitie 18:30 Voor de miniplaybackshow Mini playbackshow 18:30 Medewerkers DAG Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Medewerkersgroep 2 Voor meer informatie check www.jera70.nl Mini playbackshow Op donderdag 14 april is de generale repetitie voor iedereen die meedoet aan de playbackshow, het begint om 18:30 uur en is alleen voor de kinderen die mee doen aan de playbackshow. Vrijdag 15 april miniplaybackshow voor en door kinderen uit Ysselsteyn, aanvang 18:30 Lekke Band Op 9 april in de Jera een Lekke Band, ja dat komt niet mooi uit een dag voor de jeugdwielerronde van Ysselsteyn. Maar maak je geen zorgen voor de start van de wedstrijden zal dit allang opgelost zijn! Want het publiek gaat het zaterdagavond maken!! Wat een wazige tekst zal menigeen wei denken, maar dan slaan we meteen de spijker op zijn kop bij deze band. "Lekke Band" is namelijk alles behalve een gewone roek-band. Deze knotsgekke feestband zal de Jera helemaal op zijn kop zetten. Dat wordt pompen!!! "Of verzuipen" zoals Guus Meeuwis dat zou zeggen. De zaal gaat om 20.00u. open en de entree bedraagt 5,- Jera On Air Nog maar een maandje en dan is het zo ver. Dan is de 13® editie van het festival Jera On Air een feit. Omdat dit jaar Bevrijdingsdag tegelijk vait op Hemelvaartsdag heeft de organisatie besloten om het festival een dag op te schuiven, Jera On Air vindt dit jaar dus plaats op de vrijdag 6 mei. Komende weken zal er in het YNB elke keer de nieuwtjes die bekend zijn over Jera On Air worden vermeld. Ook zullen we elke week een aantal artiesten naar voren halen. Deze week is het de beurt aan BeefI Deze uit Eindhoven afkomstige band heeft 2 weken geleden zijn nieuwe album uitgebracht, genaamd: "Last Rudy Standing" De meeste mensen kennen Beef van de hit "Cashin The Money" deze clip is geregeld op MTV te zien. Beef speelt hoofdzakelijk reggae maar ook ska, dancehall, funk en rock invloeden zullen in hun nummers te horen zijn. Ook dit jaar zal deze band weer op Pinkpop te bewonderen zijn, maar eerst zullen ze een geweldig optreden neer zetten op ons festivalpodium. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Donderdag 7-apr Vrijdag 8-apr Zaterdag 9-apr Donderdag 14-apr Vrijdag 15-apr Zaterdag 16-apr Basisschool "St.Qda"- Oudervereniging Koninginaedagspelen De Koninginnedagspelen vinden dit jaar plaats op vrijdagmiddag 29 april a.s. Voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd en hiervoor vroegen wij onlangs begeleiders. Omdat er nog onvoldoende aanmeldingen zijn, willen we u nogmaals vragen of u zich wilt opgeven als begeleider. Wellicht zijn ook opa's en oma's van de leerlingen en oudere broers/zussen bereid om mee te helpen. U kunt zich aanmelden bij Ria Linders (Puttenweg 7). Voor meer informatie kunt u met haar contact opnemen, telefoon 541908. De begeleiders dienen vrijdag om 13.00 uur op het sportpark aanwezig te zijn. Een en ander zal tot ongeveer 15.45 uur duren.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2