Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 14 9 april 2005 AFGUNST hoe kom je er vanaf Tv. i"'Z~ Van Lovinckplein 8: Lukas: 24,13-35: "Moest de Messias dit alles niet lijden om in zijn glorie binnen te gaan?" en terug in Jeruzalem vertelden zij aan de andere apostelen wat er onderweg gebeurd was en hoe Hij door hen herkend werd aan het breken van het brood. leder mens gaat vroeg of laat ten onder, leder mens wil nochtans zijn levensplannen volledig verwezenlijken. Soms ontgoochelen ons mensen in wie wij ons vertrouwen hadden gesteld. Wij krijgen af te rekenen met het lijden. Als wij oud zijn geworden zetten anderen ons opzij. Tenslotte loopt alles uit op ergernis en dood. Toch kan deze ondergang ons ertoe aanzetten eens na te denken en het feit ernstig te nemen. Dat is het punt waar een hoop op een leven na dit leven begint. Intenties van 9 t/m 15 april 2005: za 9 apr 19.00 u (Ars Musica)(Kinderwoorddienst gr.4) Harry en Maria Jenniskens-Arts; To Janssen-Thielen; overl. Fam. Philipsen-Cremers; Tien en Marie Hendriks-Fleurkens en kleinzoon Sijf Roos; jrd. Wiel Hubers. zo 10 apr 9.15 u (Volkszang) Maria Peters-Peters; jrd. Ouders Willemse-Spreeuwenberg en schoondochter; overl. Ouders Jenniskens Smits en Nico; uit dankbaarheid, di 12 apr 19.00 u Truus Lemmen (KBO); t.e.v. H. Drie-eenheid Vader Zoon en H. Geest. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Mike; zo 9.15 u Jelle en Kevin; di 19.00 u Erwin en Mike. Deze zaterdag wordt de eucharistieviering opgeluisterd door het koor Ars Musica uit Venray. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er weer kinderwoorddienst voor de kinderen die 24 april hun eerste communie doen. Alle communicanten worden verwacht! Misintenties: Als U nog mis-intenties wilt opgeven voor maanden april en/of mei, wilt u dat dan doen vóór 20 april? Bij voorbaat reeds dank voor de medewerking! Kevelaer: De jaarlijkse fiets-bedevaart naar Kevelaer vindt dit jaar plaats op maandag 30 mei. Vastenactie: De huis-aan-huis-collecle heeft de mooie som opgebrachte van€ 1941,06. Hiervoor aan medewerk(st)ers en gevers heel hartelijk dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1