e Ysselsteyn De tennisbanen ziin weer speelklaar Door het werk van de vele vrijwilligers zijn de banen weer speelklaar. ledereen een fijn tennisseizoen gewenst. SENIOREN Piet Litiens toernooi Op zondag, 3 april, spelen we het traditionele Piet Litjens Toernooi. Met ruim 70 deelnemers gaan we er weer een gezellige dag van maken. De indeling hangt bij de banen of kijk op www.vsselstevn.com/tw. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Competitlebileenkomst KNLTB vrijdag 1 april. Op vrijdag 1 april houden we de bijeenkomst voor de voorjaarcompetitie KNLTB. Hier worden naast de aanvoerders ook de deelnemers verwacht. In deze bijeenkomst reiken we de competitiebescheiden en ballen uit. Ook is het de bedoeling dat de competitiebijdrage wordt voldaan. Deze bedraagt voor de zaterdagteams 90,- per team. De teams van vrijdag en dinsdag betalen 60,- per team. Het nieuwe heren- en damesteam van zondag betaalt het studententarief van 30,- per team. De junioren van zondag betalen geen bijdrage. Willen de aanvoerders van de respectievelijke teams dit bedrag overmaken op bankrekeningnr. 15.93.93.361. Daarnaast is er aandacht voor een aantal praktische zaken en kijken we ook even vooruit naar de najaarscompetitie KNLTB, waar onze vereniging voor de eerste keer aan zal deelnemen. Tenslotte is deze bijeenkomst een prima gelegenheid om met de onderlinge teamleden afspraken te maken over speeldagen, vervoer etc. De aanvang is 19.30 uur tot uiterlijk 20.30 uur. Tot vrijdag 1 april. Obliaatietrekking Tijdens onze jaarvergadering op 11 maart heeft de obligatietrekking plaatsgevonden. Alle obligaties met eindcijfer 6 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, telefoon 542069. JUNIOREN Jeuad dorpencompetitie Volgende week start weer de jeugd dorpencompetitie en de organisatie is dit jaar in handen van TVY. Daarom is het extra fijn dat we met maar liefst 3 jeugdteams mee doen. Jongens en meisjes, succes en doe jullie best Lente toernooi junioren Maandag 2 mei (in de mei vakantie) wordt het lente toernooi gehouden in Ysselsteyn en America. Je tennist dan tegen kinderen uit andere dorpen van je eigen leeftijd en/of sterkte, erg leerzaam en gezellig. Je kunt je opgeven met een partner door het opgavestrookje en 1,25 per persoon in een envelop bij Paul (Timmermannsweg 19) of Lianne (Moerslag 7) in de bus te doen. Dit kan tot en met 15 april. Groep A Mini's 8-9-10 jaar Groep B Beginners 9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep D 13-14jaar Groep E 15-16 jaar Groep F 17-18 jaar NaamAdres Groep(zie boven) Geb. datum Naam partnerAdres Groep(zie boven) Geb. datum Wij doen mee aan het lente toernooi, €1,25 per persoon doen wij met dit strookje in een envelop. ZATERDAG 16 APRIL OPHALEN VOOR "SNUFFELMARKT'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 9