AFDELING Ysselsteyn/V redepeel KBO /TJAARVERGADERING. Op deze vergadering werd Wim Claessens als voorzitter opgevolgd 7 door Jan van Gassel. De scheidende voorzitter was 15 jaar bestuurslid, waarvan 10 jaar (+1 dag) voorzitter. Als blijk van waardering voor het vele werk dat Wim voor de ouderen in Ysselsteyn, op gemeentelijk gebied en ook provinciaal heeft verricht werd hem door de voorzitter van KBO-Limburg, dhr. R. Thiesen de zilveren KBO-speld opgespeld. Door onze vereniging werd Wim tot ere-voorzitter benoemd. Wim, proficiat i OUDERENKOOR. Het koor zal Tweede Paasdag de H. Mis om 9.15 uur opluisteren. De leden zingen de Fatima-Mis en de liederen 86-30-73 CONTRIBUTIE. Met algemene stemmen gaven de leden tijdens de jaarvergadering hun goedkeuring aan het bestuursvoorstel om de contributie te verhogen van 12,00 naar 13,00 per jaar. Op dinsdag 29 maart j.l. is de contributie voor het jaar 2005 van de bankrekening afgeschreven van diegenen die een automatische incasso opdracht (306 van de 326 leden) getekend hebben. Willen diegenen die normaal hun contributie zelf per bank betalen de contributie binnenkort overmaken op rek. 1593.00.401 t.n.v. Ouderenvereniging Ysselsteyn. BILJARTEN - Smelehof-competitie Vrijdag 1 april zullen de wedstrijden gespeeld worden tussen de groepswinnaars. Aanvang 13.00 uur. We proberen alle 5 wedstrijden deze middag af te werken. Mocht het te laat worden dan wordt de laatste wedstrijd van het navolgende schema maandag 4 april vóór de finale gespeeld Wedstrijdschema 1) Winnaar gr. A - Winnaar gr. B; 2) Winnaar gr. D - Winnaar gr. E; 3) Winnaar gr. A- Vinnaar gr. C; 4) Winnaar gr. B - Winnaar gr. D; Winnaar gr. C - Winnaar gr. E. Maandag 4 april begint de finale om 13.30 uur tussen de nummers 1 en 2 van de groepswedstrijden De groepswinnaars zijn; gr. A) Miep Poels-v. Asten; gr. B; Wim Claessens; gr. C: Teng Janssen; gr. D: Jan Michels; gr. E: Wim Broers. Opm.: Teng Janssen is op 1 april op vakantie en zijn plaats wordt daarom ingenomen door de nummer 2, Sjaak Wilmsen Veel succes CIP-Samen-Zorgwerk. Als lid van het Groene Kruis kunt u in de Groene Kruis Thuiswinkel artikelen lenen. U heeft dan recht op artikelen volgens het basispakket AWBZ. Daarnaast kunt u ook artikelen huren en kopen. De winkel is in de Clockert, Bergweg 4 te Venray en is open van 9.00 tot 12.30 uur. Tel.: 581269 Spreuk van de week:"We kijken meestal alleen maar naar wat ons ontbreekt, in plaats van te kijken naar wat we hebben DAGTOCHT Dit jaar gaan we opbezoek bij de Tweede Kamer. Het programma is als volgt: Vertrek Ysselsteyn: 08.00 uur, 10.30 uur: Aankomst Tweede Kamer: Ontvangst met koffie, inleiding door CD A-kamerlid Ger Koopmans, rondleiding Tweede Kamer (2 groepen), lunch, filmvoorstelling en bezoek publieke tribune. 14.30 uur: Panorama Mesdag; 16.30 uur: Aanvang terugreis; 19.00 uur: Diner in Roelanzia. Omdat we maar met maximaal 50 personen in de Tweede Kamer worden toegelaten hebben we besloten om data te prikken, n.l. woensdag 22 juni en woensdag 29 juni. I.v.m. reserveringen dienen we vroegtijdig te weten wie aan deze dagtocht wil deelnemen. U kunt uw voorkeur onderstaand aangeven; hebt u geen voorkeur dan krijgt u onzerzijds tijdig bericht bij welke datum u wordt ingedeeld Totale kosten dagtocht 40,00 per persoon (alles inbegrepen). De kosten tijdens de dagtocht te voldoen. Deelnemers uit Ysselsteyn kunnen zich opgeven middels het deponeren van onderstaand strookje in de brie venbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 en deelnemers uit Vredepeel bij Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24vóór dinsdag 19 april NAAM: NAAM: (echtgenote/partner): ADRES: meldt/melden zich hierbij aan als deelnemer(s) aan de dagtocht. Zij geeft/geven de voorkeur aan: 1) Woensdag 22 juni 2) Woensdag 29 juni 3) Geen voorkeur, ik wacht Opmerking: Doorhalen wat NIET van toepassing is op indeling door het bestuur t 4

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5