Prgramma van 31 mrt t/m 9 april Donderdagavondgroep 18:30 Afkijken film daarna disco Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep i Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkersgroep 2 Formule 1 12:30 Bahrein-Manama Donderdagavondgroep 18:30 Eierruilspel Vrijdagavondgroep 20:00 Mederwerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Lekke band Mederwerkersgroep jf Helpende ouders Noud Litjes Ger Spreeuwenbrg Voor meer informatie check www.jera70.ni Lekke band Nee, de wegenwacht bellen is niet nodig! Het is de naam van de band die op zaterdag 9 april in de Jera zal spelen, en je spreekt het uit als 'lekke bent'. De Lekke Band is een rock-cover funband, die bestaat uit vier dolenthousiaste bandleden: Bon Jopi (zang), DiKKeSnAAr (gitaar), Tilbal (bas) en Uncle C (drum). Ze spelen covers ja, dat doen er wel meer. Maarhet is beslist geen 'zomaar-liedjes- naspelende-suflullen-band. De nummers die de Lekke Band speelt swingen, klinken vet en hebben veel muzikale wendingen in zich, die samen met talloze podium-acts tot een swingende show leiden. En niet alleen de bandleden gaan tijdens zo'n show uit hun dak, ook het publiek zingt en danst enthousiast mee! Kom dus allemaal gezellig naar de Jera om er een groot feest van te maken! Meer info over deze knotsgekke feestband vindt je op De entree bedraagt 5,- en de Jera gaat om 20.00u. open. Donderdag 31-mrt Vrijdag 1-apr Zaterdag 2-apr Zondag 3-apr Donderdag 7-apr Vrijdag 8-apr Zaterdag 9-apr Nederlandse top op Jera On Air '05 Eindelijk de programmering van Jera On Air is rond!Jullie hebben er effe op moeten wachten maar het is zeker de moeite waard geweest. De organisatie is de afgelopen tijd achter de schermen druk bezig geweest om er weer een vette line-up neer te zetten, en het is gelukt! Na eerder al de bands Lemonseven, Undeclinable en Beatbusters naar buiten gebracht te hebben mogen we nou vol trots de complete programmering bekend maken. Beef!, Peter Pan Speedrock, Fatboy Slim en Murder by Millions waren nog de ontbrekende acts die het plaatje compleet maken. Zie hier de complete line-up: Fatboy Slim Beef! Peter Pan Speedrock Beatbusters Undeclinable Lemonseven Murder by Millions Je kunt dus wel zeggen dat het eerste lustrum van het vernieuwde festival Jera On Air een knallend en gevarieerd festival zal worden. Dit allemaal zal op vrijdag 6 mei de dag na Hemelvaartsdag plaatsvinden in een grote festivaltent. Meer info vind je op de site Het aftellen is begonnen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2