.Nieuws Blad Vroeger beter dan nu Dat hangt af van u Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 13 2 april 2005 Van Lovinckplein 8: Joh 20,19-31: Een week later waren de leerlingen weer bij elkaar en Tomas was er nu ook bij. Terwijl de deuren gesloten waren, kwam Jezus in hun midden staan. 'Ik wens jullie vrede!' zei hij, en daarna richtte hij zich tot Tomas: 'Leg je vingers hier en kijk naar mijn handen, en leg je hand in mijn zij. Wees niet langer ongelovig, maar geloof.' Tomas antwoordde: Mijn Heer, mijn God!' Jezus zei tegen hem: 'Omdat je me gezien hebt, geloof je. Gelukkig zijn zij die niet zien en toch geloven.' De kleingelovigheid van Tomas is voor de Evangelist dé gelegenheid zijn lezers mee te nemen naar het hoogtepunt van zijn evangelie: op het woord van de apostelen en innerlijk verlicht door de Geest wordt iedereen uitgenodigd tot een persoonlijke stellingname in geloof. Zelfs aan de ooggetuigen werd deze geloofsdaad gevraagd. Verre van hen te willen benijden, staat voortaan tedere christen die leeft binnen de Kerk, onder de inspiratie van de Geest om de gebeurtenissen van Jezus leven te begrijpen. Intenties van 2 t/m 8 april 2005: za 2 apr 19.00 u (kinderkoor) zieke, levende en overleden fam. Mulders-Maessen; Mia Phihpsen- Nijssen; Truus Willems-Lemmen (buurt); Piet Stiphout; ouders Pouwels-Voesten en overl. fam.; ouders Jeu en Ida Keijsers-Smeets; overl. fam van Hoof-Ewals, jrd. Piet Litjens; Marie Claessens-Maessen. zo 3 apr 9.15 u Albert Peeters en echtg. Gerarda Ewals; overl. fam. Lemmens-Poels; jrd. Grad Claessens. di 5 apr 19.00 u Mia en Jan Spreeuwenberg-Koppens; Jeu Arts en overl fam. Arts-Jenniskens. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Kevin; zo 9.15 u Jelle en Niels; di 19.00 u Erwin en Mike. De laatste tijd vragen mensen mij: Is het waar daten dan hoor je de gekste verhalen over mijn toekomst. Maar ik kan hier iedereen "geruststellen". Ik ben afwezig van 30 april tot en met 23 mei voor een vergadering van het algemeen kapittel van onze congregatie. Er moet een nieuwe algemene overste gekozen worden met zijn bestuur. Daarna kom ik gewoon weer terug cn gaat het leven hier weer verder. Alle andere verzinsels zijn pure onzin! Ik ben blij en dankbaar dat de deken met zijn team mij in die periode wil vervangen. That's all.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1