Peuterspeelzaal "De Calimero's" Overgang naar de zomertijd In de nacht van 26 maart op 27 maart wordt de klok verzet en gaat de zomertijd in. Dit betekent dat de breng en haaltijden voor alle groepen veranderen, zie ook ons informatieboekj e. Brengen Halen 's Morgens: 08.30 - 08.45 uur 11.30 - 11.45 uur 's Middags: 13.30 - 13.45 uur 15.30 - 15.45 uur Team en bestuur PSZ "De Calimero's" Hobbyclub Ysselsteyn Wij willen alle leden die een bijdrage geleverd hebben aan de tentoonstelling heel hartelijk bedanken. Een speciaal bedankje voor de jonge leden Lin, Pia, Lia en Aukje die voor de eerste keer een eigen stand heel mooi ingericht hadden. Wij willen de leden die afgelopen zondag een stand op de tentoonstelling gehad hebben uitnodigen voor een evaluatie-vergadering en wel op woensdag 30 maart a.s. om 19.30 uur in het gemeenschapshui s Het bestuur, Jan Michels, Carla Willems. 3S "Ons Genoegen" OTS Uitslag veldwestrijd Ossendrecht Klasse Compound: Johan v.Dongen 2e pl. 351 p. Klasse Bare Bow: Jan Koonings T pl. 351 p. Cor Jansen 9e pl. 249 p. Veldwedstriid zaterdag en zondag a.s. Komend weekend organiseren we weer onze 2-daagse veldwedstrijd. Dit keer heeft de organisatie gekozen voor de bossen aan de Ossendijk, inclusief de "Weverslose berg" zodat de deelnemers dit keer met serieuze hoogteverschillen te maken krijgen. Er is een mooi parcours uitgezet dat iedereen 2 keer zal schieten, 1 keer volgens bekende afstanden en 1 keer op onbekende afstanden. Deze variëren van 10 tot 60 m. Vanaf 9.00 uur zullen beide dagen ruim 100 deelnemers uit Nederland en België de route langs de 24 opgestelde doelen volgen en op elk doel 3 pijlen schieten. Onder hen de beste veldschutters uit beide landen. Er is een tent geplaatst voor de catering en van daaruit zijn de deelnemers goed te volgen, borden verwijzen hier naar toe. P.D.V. Ysselsteyn Zaterdag 26 maart is weer de eerste vlucht van het seizoen. De duiven zullen gelost worden in Huy. Inzetten vrijdagavond 25 maart van 20.00-20.30 uur. Manden iienst L.Gommans en H.Koonings. Venray rijden H.Koonings. Denk aan de entlijsten. Zaterdag 2 april Rhisnes. Inzetten vrijdagavond van 20.00-20.30 uur. Mandennienst W.Philipsen en F.Laenen. Venray rijden F.Laenen. ~T~ I J F? I [IR .P; Vandaag een prachtig zonnetje. Strak blauwe lucht en een temperatuurtje van c.a. 14 graden. Ideaal weer om te fietsen dus. Al staat er wel een straffe oosten wind. We kiezen dus voor een route richting "die Heimat". Via de bekende route Oirlo, Meerlo en Blitterswijek rijden we richting de Wilhelminabrug in Wanssum. Hiema onder langs de maas naar Wellerlooi om vervolgens bij de toeristenweg rechtdoor de grens over te steken. Via kronkelige "anlieger frei" wegen om het vliegveld "Niederrhein". Of heet het tegenwoordig "Airport Weeze"? De terugweg gaat een stuk makkelijker. De felle wind blaast nu in ons voordeel. Hierdoor flyeren we met 10 vingers in de neus terug naar Ysselsteyn. Er steken zelf wielrenners "hun neus aan het venster" die we normaliter alleen in de achterste regionen van ons peloton zien. Al met al een leuke tocht van 75 kilometer en voor iedereen goed te doen. Komende zondag 1° paasdag vertrek om 09:00 uur voor een gewone tocht. 2C paasdag staat "Rundum den Totenhugel" op het programma. De start ter plaatse is 09:00 uur. Vertrek vanuit Ysselsteyn is 08:15 uur. Graag even doorgeven aan Henk van Ass zodat er vervoer geregeld kan worden. Dit uiteraard in onderling overleg. rcwtefspeelïool P.D.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5