Ysselsteyns Nieuws Rla.fl Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 12 25 maart 2004 dan iedei die. het floten wil: een Zalig 3*0401 O Van Lovinckplein 8: Johannes 20,1-9: Vroeg op de eerste dag van de week, toen het nog donker was, kwam Maria uit Magdala bij het graf. Ze zag dat de steen van de opening van het graf was weggehaald. Ze liep snel terug naar Simon Petrus en de andere leerling, van wie Jezus veel hield Petrus en de andere leerling gingen op weg naar het graf. Ze liepen beiden snel, maar de andere leerling rende vooruit, sneller dan Petrus, en kwam als eerste bij het graf. Hij boog zich voorover en zag de linnen doeken liggen, maar hij ging niet naar binnen. Even later kwam Simon Petrus en hij ging het graf wel in. Ook hij zag de linnen doeken, en hij zag dat de doek die Jezus' gezicht bedekt had niet bij de andere doeken lag, maar apart opgerold op een andere plek. Toen ging ook de andere leerling, die het eerst bij het graf gekomen was, het graf in. Hij zag het en geloofde. Want ze hadden uit de Schrift nog niet begrepen dat hij uit de dood moest opstaan. Het is zo iets ongelooflijks, dat ook de leerlingen eerst wilden zien voor zij geloofden. Wie gelooft in God en in Jezus, zijn gezondene, wie gelooft in Pasen, in "steeds weer opnieuw beginnen", die geeft de moed niet op, die zal alles doen wat in zijn vermogen ligt om zich bevrijden van de slavernij van de onmacht, om te leven in liefdevolle verbondenheid met anderen, om zo toekomst te scheppen voor onze wereld. Intenties van 26 maart t/m 1 april 2005: za 26 mrt 21.00 u Paaswake, een biddend samenzijn waarin de Verrijzenis gevierd wordt met de wijding van vuur, licht en water.. (Dameskoor) Jan en To Janssen-Thielen; ouders van Dijck-Wismans; Martinus Arts en echtg. Maria Janssen; ouders Verheyen-Versteegen en Jan Giliam; Truus Willems- Lemmen (veij.) en Wim en Thea; Frans Bouwmeister (veij.); overl. ouders van Asten- Winnen. zo 27 mrt 9.15 u Paasmorgen. (Vivace) Lien Philipsen, Toon Wismans; uit dankbaarheid en Maria Peters-Peters; jrd. Jan Dobbe en overl. fam. Dobbe-van der Geest, ma 28 mrt 9.15 u Voor de parochie. 13.30 u uit dankbaarheid voor het gouden bruidspaar Toon en Jo Fleurkens-Teunissen. di 29 mrt 19.00 u Pater Steneker (v.e.parochiaan). Misdienaars: za 21.00 u Jelle en Erwin; zo 9.15 u Stef en Niels; ma 13.30 u Kevin en Mike; di 19.00 u Erwin en Mike. i. *7 r -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1