EN/ïSJY iTOGETHER Muziekvereniging de Peelklank Kennismakingsconcert "Alles uit de kast" As. maandag 21 maart houdt dc fanfare een kennismakingsconcert, waaraan ook de IVM- leerlingen deelnemen. Dit concert begint om 19.00 uur en vindt plaats in het gemeenschapshuis. Wij vragen de leden uiterlijk 18.45 uur aanwezig te zijn. Het optreden is niet in uniform! Na afloop is er voor belangstellenden gelegenheid om diverse instrumenten uit te proberen. Aansluitend is er voor de fanfare nog repetitie. Meer over dit concert vindt u elders in dit YNB. Programma 5 mei: 11 juni: 12 juni: 25 juni: 1 juli: Deelname aan viering 60-jr. bevrijding in Venray Deelname Peeltoernooi drumband Défilé wandelvierdaagse Venray Afsluitingsconcert (onder voorbehoud) Venray Muzikaal Totaal (onder voorbehoud) Basisschool "St.Oda"-Oudervereniging Kledinginzamelinp Bij de vorige week gehouden kledinginzameling is weer veel kleding ingeleverd en wel 2710 kg. We bedanken iedereen voor de genomen moeite. De volgende inzameling zal tijdig in het YNB aangekondigd worden. Aanmelden nieuwe kleuters Op donderdag 24 maart tussen 16.00 en 17.00 uur kunnen nieuwe kleuters aangemeld worden. De ouders hebben hierover via de gemeente en dc peuterspeelzaal informatie ontvangen. HOBBYMARKT IN YSSELSTEYN Zondag 20 maart a.s. organiseert Hobbyclub Ysselsteyn, weer een grote tentoonstelling/markt., in gemeenschapshuis "Smelhof' Puttenweg 2. De openingstijd is van 11.00-17.00 uur, de entree is 1,—. De tentoonstelling is geheel in het teken van het komende Paasfeest. Het is dit jaar voor de zevende keer dat bovengenoemde club deze tentoonstelling organiseert. De meest uiteenlopende creaties op velerlei gebied zijn te bewonderen. Teveel om op te noemen. Dit moet u gewoon zien I.v.m. de nadere lente kunnen kinderen onder deskundige leiding voor 3,— zelf een nestkastje timmeren. Nog een kleine toelichting op de hobbyclub: zij bestaat enkel uit inwoners van Ysselsteyn, van jong tot oud. En momenteel ruim 170 leden, waarvan er enkele zeer actief zijn. Het doel van de club is: de leden geven hun kermis aan elkaar door. Een enkeling is elders naar een cursus geweest, maar geeft hetgeen hij/zij geleerd heeft weer door. Het is voor de leden een ontspannende en goedkope hobby. Het materiaal hoeft alleen maar betaald te worden. Maar velen zijn erg vindingrijk en kumien met, wat voor velen waardeloos lijkt, nog iets moois maken. Dit kunt u met eigen ogen komen zien, want er worden doorlopend demonstraties gegeven. Inlichtingen over de tentoonstelling: 0478-541563 Enjoy Together Zaterdag 19 maart a.s. verzorgen wij de H.Mis van Palmpasen om 19.00 uur. Iedereen graag om 18.00 uur aanwezig in de kerk Gemengd Koor "Vivace" Donderdag 24 maart is er gezamenlijke repetitie in de kerk. AGRARISCHE VRÖUWEH Studieclub agrarische vrouwen Ysselsteyn Excursie De jaarlijkse excursie is op dinsdag 22 maart a.s. We vertrekken om 8.45 uur bij de kerk(met auto's). We hopen dat veel leden meegaan. Als je niet meegaat dan even afmelden voor 19 maart bij Ellie Claessens, tel.541327 of Gerry Vergeldt, tel.541770. Bij te laat afmelden worden de kosten in rekening gebracht!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5