TOURCLUBHet verslag van vorige week heeft zijn uitwerking niet gemist. Dat de club Programma van 17 mrt t/m 26 mrt donderdag 17-mrt Donderdagavondgroep Thema-Avond vrijdag 18-mrt Vrijdagavondgroep Medewerkergroep 1 zaterdag 19-mrt Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkergroep 3 zondag 20-mrt Formule 1 Sepang, Maleisie Live donderdag 24-mrt Donderdagavondgroep Eierruilspel vrijdag 25-mrt Vrijdagavondgroep Dart Masters Medewerkergroep 1 zaterdag 26-mrt Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar Medewerkergroep 1 18:30 20:00 20:00 7:00 18:30 19:30 20:00 Voor meer info check www.jera70.nl Winnaar Fight For Fame Na twee avonden van spetterde podiummuziek. Avonden waarbij de deelnemende bands tot het uiterste gingen om publiek en jury te overtuigen van hun talenten. Kunnen we na lang beraad de winnaars aankondigen van onze jaarlijks terugkerende talentenjacht 'Fight For Fame' Go Ape werd winnaar van de publieksprijs en mag daarom nog een avond de Jera komen platspelen Tevens werden ze tweede volgens het oordeel van de jury en krijgen daarmee gratis toeganskaarten tot Jera On Air '05. Oe absolute winnaar volgens de jury werd echter Murder By Millions en daarmee mogen ze -Jera Qo. A.ic '05 openen. Ze staan dan samen met o.a. Lemonseven, Undeclinable en de Beatbusters op het podium. De rest van het programma hopen we overigens volgende week bekend te maken. Rest ons nog om bands, publiek en jury te bedanken. We hopen dat iedereen net zo genoten heeft als wij en al een beetje is opgewarmt voor Jera On Air'05 Kijk voor meer intormatie op: www.jera7D.nl/onair. Dart Masters Vrijdag 25 maart gaat het dan eindelijk gebeuren; De 1e editie van DE JERA DART MASTERS. Als je graag mee wilt doen, geef je dan op bij Jeroen Sanders of Thijs Vogels. Je Koof je opgeven fot donderdag 24 maart. De inzet van het toernooi is 5,- Voor de nummers 1, 2 en 3 zijn er erg leuke en aantrekkelijke prijzen te winnen. Geef je dus zo snel mogelijk op en wordt jera's te dart masterJe ra's dart master 2005. iedereen moet wel zijn/haar eigen pijlen meenemen. Als je een setje pijlen over hebt, en je vindt het goed dat er iemand anders mee gooit, neem dan even contact op met Jeroen Sanders. Als je geen dartpijlen hebt kun je ook even contact op nemen met Jeroen Sanders (06-43021394). Op die manier kan iedereen mee spelen. De aanvang van het toernooi is 19.30 uur. Zorg datje op tijd aanwezig bent!!! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. buiten de vier van vorige week uit watjes zou bestaan prikkelde maar liefst twaalf man. inclusief de vier bikkels van de eerste koude tocht, om ondanks de slechte weersvoorspelling toch van start te gaan. De bedoeling was een tocht van ongeveer 65 km. We zijn nooit erg ver van huis geraakt. Al slingerend om niet steeds vol tegen de wind te koersen maakten we een boog ten noordwesten van van Ysselsteyn. Met verste punt wat we bereikten was De Mortel. Vanaf hier ging hel via Vlierden en Zeilberg met de stevige voorjaarswind in de rug terug naar huis en de warmte van Herberg de Peel. De thuisblijvers hadden ook deze zondag ongelijk. Buiten het spatwater van het natte wegdek zijn we niet nat geworden. Nat wegdek betekend lekke banden. Drie stuks zorgden ervoor dat we lang onderweg waren voor de keurige 67 km. Let op de starttijd van komende zondag. We starten dan ai om 09:00 uur. We zullen toch wat kilometers in de benen moeten hebben voor Rundum den Totenhügel. Het plan is om ongeveer 75 km te rijden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2