Junioren. Qpeninastoernool op Woensdag 30 maart AFMELDPLICHT Hallo jongens en meisjes, het tennisseizoen gaat weer beginnen en wel met het openingstoernooi. Dit toernooi is op woensdag 30 maart. De eerste wedstrijden beginnen rond 13.30 uur voor Vc?p"ktPiin de basisschool jeugd, en voor de oudere jeugd starten we rond 17.00 uur. Als je niet kunt graag afmelden vóór zondag 20 maart bij Hilda (541433) of Lianne (541753). Maandaqavondcompetitie. (Afmeldplicht!) De maandagavond competitie gaat ook weer beginnen en wel op maandag 4 april. We spelen net ais andere jaren 1 tegen 1We hopen dat jullie er weer zin in hebben.En net als altijd wordt je zo goed als kan in je sterkte ingedeeld. Als je niet mee kunt doen of een bepaalde tijd absoluut niet kunt, geef dit dan vóór vriidaa 25 maart door aan Lianne (541753) of Hilda (541433). We proberen altijd je in te delen zodat je kunt, als het niet lukt spreek je met je tegenstander een andere tijd af. Geef dit wel even door. Kennismakingslessen jeugd In de maand april is er voor nieuwe potentiële jeugdleden de gelegenheid om eens kennis te maken met de tennissport. Op de maandagen 4-11-18-25 april organiseert TVY vanaf 18.00 uur een serie kennismakingslessen. Doelgroep is kinderen van 8-12 jaar. Heb je hiervoor belangstelling, dan kun je je tot uiterlijk zaterdag 26 maart opgeven bij Paul Litjens, tel. 541932. Senioren Piet Litiens - toernooi op zondag 3 april 2005 Traditiegetrouw beginnen wij het nieuwe tennisseizoen met het Piet Litjens toernooi. Omdat Pasen dit jaar heel vroeg is en wij pas vanaf 1 april de banen mogen gebruiken, is dit toernooi (vernoemd naar ons erelid Piet Litjens) naar zondag 3 april opgeschoven. Voor de nieuwe en beginnende leden van TVY is het poulesysteem van dit gezelligheidstoernooi de kans bij uitstek om kennis te maken met het wedstrijdtennis. De wedstrijden worden zoveel mogelijk op sterkte ingedeeld zodat iedereen de kans heeft om in zijn poule de nodige punten te scoren. De opgave voor dit toernooi kan middels inschrijfkaart (ligt in de kantine) of op onze internetsite wwwvsseistevncom/tvv Je kan je opgeven t/m 28 maart 2005. Heb je vragen, bel gerust even Kalle Voigt tel. 0478-545008. TVY-site op Internet geheel voorbereid op seizoenstart 2005 Onze vereniging is al enige jaren goed op het internet vertegenwoordigd. Vorig jaar zijn we zelfs begonnen met het opgeven voor toernooien en het terugkoppelen van de uitslagen via onze website. Met het oog met de aanstaande seizoensopening is onze website weer geheel geactualiseerd. Je vindt er alle activiteiten, maar ook informatie over lessen, KNLTB-competitie en dorpencompetitie. De site is bereikbaar via www.vsseistevn com/tvv of via de site van www.dorpenvenray.nl (kies Ysselsteyn, kies verenigingen, kies tv ysselsteyn). Tennislessen 2005 Ook komende zomerseizoen zal de tennisschooi Maascourt de tennislessen voor TV Ysselsteyn organiseren. De trainingen worden dit jaar gegeven door Meggie van Knippenberg. De lessen zullen op de woensdag en de donderdag gegeven worden. Het aantal lessen voor zowel de junioren als de senioren is 12. Normaal zullen ze voor de grote vakantie ingepland worden. Je kunt je alleen opgeven, maar men kan zich ook als groep opgeven. Heb je interesse, vul dan het onderstaande formulier in en stuur dat op naar Meggie van Knippenberg Lambertusstraat 25 5866 AN Swolgen. De inschrijving sluit op 25 maart. Voor meer informatie bel Meggie 0478-692336 of 06-25404347 Naam en VoornaamJunior/Senior Adres postcode en woonplaatsEerder les gehad. TelefoonGeboortedatum Voorkeur woensdag of donderdagWelk uur Wil trainen samen met

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 11