MWKÏn? X'\ KENNISMAKINGSCONCERT "ALLES UIT DE KAST" Muziek maken bij de fanfare, wat houdt dat in? Op maandag 21 maart houdt muziekvereniging de Peelklank een zgn. kennismakingsconcert onder de titel "Alles uit de kast". Voor wie is deze avond bedoeld? - voor de IVM-leerlingen en hafa-leerlingen met hun ouders - degenen die een muzikale opleiding willen gaan volgen - iedereen (jong en oud) die ooit een instrument heeft bespeeld en interesse heeft om de draad weer op te pakken - iedereen die gewoon wil genieten van een muzikaal avondje Het concert vindt plaats in de Smelehof en begint om 19.00 uur. Behalve de fanfare nemen aan dit concert ook deel de IVM-leerlingen, die zowel zelfstandig als in samenspel met de fanfare enkele nummers ten gehore brengen. Na afloop bestaat de mogelijkheid tot het stellen van vragen en het uitproberen van de verschillende blaasinstrumenten. Graag tot ziens op maandag 21 maart! H.B.S. "Ons Genoegen" Harrie Poels Ned.kampioen Zaterdag behaalde Harrie Poels in Middelmeers de Ned.titel in de compoundklasse 4 binnen. Hij kwam als hoogste uit de kwalificatieronde en trof in de eerste finaleronde clubgenoot Geert Vollenberg. Na die winnend afgesloten te hebben trof hij opnieuw een clubgenot nl. Michiel Hendriks. Ook die partij, over 12 pijlen, wist hij te winnen. Toen was hij aan die twee verplicht om ook de finale naar zich toe te trekken hetgeen hem ook lukte. Michiel Hendriks werd 4e. In Baarschot behaalde Cor Jansen ook een 4e plaats in de compoundklasse 2. Op onze banen kwamen de veteranen in actie voor hun N.K. De ogen waren gericht op clublid Michel Camps maar hij moest in de halve finale zijn meerdere erkennen in Paul Kok uit Eerde die uiteindelijk ook te titel wist te winnen. In de strijd om de 3e plaats was Michel wel de sterkste. De Pceldancers Uitslag zaterdag 5 maart Zelfkanthennekes Haps GARDF. Linsey Xho fileer 217 pnt. 7 v.d 11 plaatsen Marleen Alders Kimberley Xho fleer 271 pnt. 2C v.d. 11 plaatsen Loes Poels Silver Stars 237 pnt. 2e v.d. 6 plaatsen Dancing Stars Uitslag zondag 6 maart Zelfkanthennekes Haps SHOW Little Stars 240 pnt. 4C v.d. 7 plaatsen Electric Stars Magie Stars 246 pnt. 2e v.d. 4 plaatsen ledereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Volgende toernooi is zondag 13 maart in Aktiviteitencentrum "De Eendracht" in Gemert Maandag 11 april van 18.30-19.30 uur treden alle Peeldancers op in zaal Forest. Iedereen is van harte welkom. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden, dus zegt het voort en kom kijken. Bestuur Peeldancers. 276 pnt. 6e v.d. 15 plaatsen 270 pnt. 8^ v.d. 15 plaatsen 283 pnt. le v.d. 3 plaatsen 246 pnt. 2e v.d. 4 plaatsen BBS PEELDANCERS YSSflsrEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6