Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: Hans Michels, Kim van Osch, Toon van de Pas en Jo Peeters. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdfestival Plav-It Op zondag 6 maart vindt in de Houtwerf het Jeugdfestival Play-It plaats. Dit is een muzikaal spektakel waaraan zo'n 250 jonge muzikanten deelnemen uit de gemeente Venray. Hierbij zijn natuurlijk ook de leden van de jeugdfanfare en JES 1 en JES 2. Vanaf zondagmorgen 10.00 uur wordt begonnen met repeteren met een fanfare-orkest, een harmonie-orkest en een jeugddrumkorps. Deze orkesten staan onder leiding van docenten van de muziekschool: Geert Jacobs, Frank Steeghs en Jan Voermans. De repetities vinden o.a. plaats m het gemeenschapshuis en om 15.00 uur volgt een gezamenlijke uitvoering in de Houtwerf. Wij willen u hierbij van harte uitnodigen om deze uitvoering bij te wonen. Zowel de uitvoering als de repetities zijn gratis toegankelijk. Tot ziens op zondag 6 maart in de Houtwerf! Jeugdfanfare In de maand maart repeteren we weer in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn. Julia Claessens en Stefanie Romme zijn deze maand aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Kom vrijdag 4 maart allemaal naar de repetitie, dat hebben we nog nodig voor de PLAY-IT op zondag 6 maart. Zondag 6 maart Zorg datje om 9.45 uur in Pilot bent. Trek aan blauwe broek, witte blouse en zwarte schoenen aan. Zet op je koffer en lessenaar(standaard) je eigen naam en de Peelklank (met een sticker bijvoorbeeld). Zeg tegen je ouders en andere familieleden dat ze vanaf 14.30 uur mogen komen luisteren. Om 15.30 uur zal het concert beginnen. We wensen iedereen veel repetitie plezier toe tijdens de PLAY-4T. P.S. lees nog een keer goed de brief die jullie hierover hebben gekregen. LEDEN HOBBYCLUB YSSELSTEYN Op 20 maart 2005 hebben we weer onze tentoonstelling in de Smelehof. Daarom willen we jullie uitnodigen voor een korte vergadering op maandag 7 maart a.s. in de Smelehof om 19.30 uur. We verwachten zoveel mogelijk leden zodat we een taakverdeling kunnen maken aangaande de inrichting, het aankleden, de verdeling van de standplaatsen, de entree, en het opruimen na afloop. Voor informatie en afmelding: Jan Michels tel. 541563, Carla Willems tel. 541825. De Peeldancers Uitslag zondag 27 februari DSV Dazzling in Reuse! Linsey Xhofleer Kimberley Xhofleer Silver Stars Magie Stars Little Stars 224 pnt. 5 v.d. 6 plaatsen 275 pnt.3e v.d. 9 plaatsen 237 pnt. 2e v.d. 3 plaatsen 229 pnt. 3e v.d. 3 plaatsen 236 pnt. 2e v.d. 2 plaatsen Marleen Alders 279 pnt. 3 v.d. 12 plaatsen Loes Poels 272 pnt. 4e v.d. 12 plaatsen Dancing Stars 279 pnt. le v.d, 5 plaatsen Electric Stars 246 pnt. 2e v.d. 2 plaatsen PEELDANCERS isjturrw/ Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Volgende toernooi is in Haps. Zaterdag 5 maart: GARDEDANS Zondag 6 maart: SHOWDANS. Bestuur Peeldancers. SNUFFELMARKT Zoals u wellicht al in de evenementenagenda hebt gelezen is de "Snuffelmarkt" dit jaar op zondag 1 mei. Op zaterdag 16 april komen we de bruikbare spullen bij u ophalen. Hebt u al eerder spulletjes die u op wilt ruimen, bel dan even bij mw. Mariet Marcellis, 541547, en ze worden bij u opgehaald. Meer hierover kunt t.z.t. in Y.N.B. lezen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6