"Wip 7al dat betalen? Toneei™™*i „wie zai aat petdien. g CRESCENDO a Jaarvergadering op vrijdag 11 maart a.s. Op vrijdag 11 maart aanstaande verwachten wij weer veie seniorleden op de jaarvergadering. Naast de jaarverslagen, goedkeuring financieel verslag en bestuurswisselingen vindt de obligatie uitloting plaats. Aansluitend is er een grote tombola op basis van de in 2004 ingeleverde kantinekaarten. Alle aanwezigen dingen mee naar de mooie prijzen. Kortom Vsselsteyn informatief en aansluitend gezellig. Tot vrijdag de 11e! Plet Litiens - toernooi op zondag 3 april 2005 Traditiegetrouw beginnen wij het nieuwe tennisseizoen met het Piet Litjens toernooi. Omdat Pasen dit jaar heel vroeg is en wij pas vanaf 1 april de banen mogen gebruiken, is het toernooi naar zondag 3 april opgeschoven. Voor de nieuwe en beginnende leden van TVY is het poulesysteem van dit gezelligheidstoernooi de kans bij uitstek om kennis te maken met het wedstrijdtennis De wedstnjden worden zoveel mogelijk op sterkte ingedeeld zodat iedereen de kans heeft om in zijn poule de nodige punten te scoren. De opgave voor dit toernooi kan middels inschrijfkaart (ligt in de kantine) of op onze internetsite www, vsselstevncom/tvy. Je kan je opgeven t/m 28 maart 2005. Heb je vragen, bel gerust even Kalle Voigt tel 0478-545008. Uitnodiging voor de informatieavond 14 maart 2005 Halio jongens en meisjes, Zoals ieder jaar, willen we voor dat het seizoen begint, een informatieavond organiseren voor alle jeugdleden en voor toekomstige jeugdleden van TVY Dit jaar widen we dat doen op maandag 14 maart om 19.00 uur in de kantine. Lid of geen lid, alle jeugd van 6 jaar tot 17 jaar is welkom. Tennisschool Maascourt zal uitleg geven over de tennisiessen. Ook zal er alle informatie gegeven worden wat we dit jaar gaan organiseren. En ais klapper op de vuurpijl zullen we een wedstrijdje organiseren in de vorm van REN JE ROT met uiteraard leuke prijsjes. Alle nieuwe jeugdleden die zich die avond aanmelden krijgen gratis een setje tennisballen. Uiteraard zijn jullie ouders, vrienden en vriendinnen ook van harte welkom. Dus noteer in je agenda 14 maart 19 00 uur. Na 4 maanden keihard werken is het dan wederom zover!! Toneelvereniging Crescendo staat opnieuw in de startblokken voor de opvoering van de komedie "Wie zal dat betalen?" van Carl Slotboom. Op zaterdag 12 maart en zondag 13 maart a.s. kunt u voor de eerste twee opvoeringen terecht in gemeenschapshuis "de Smelehof'. Op maandag 28 maart. 2e Paasdag zal een derde opvoering volgen in de Venrayse schouwburg. Alle avonden beginnen om 20.00 uur. De Grote Markt in Kersttijd. We horen de schapen van de levende kerststal blaten en het carillon kerstliedjes spelen. Annemiek en haar vriendin Suus leiden hotel "Het Zwaantje". De zaak draait echter niet zo goed: er is geen geld om het lekkende dak te repareren en de gasten moeten daarom noodgedwongen eten in de lounge. Ook Karei Bosman heeft geldzorgen. Zijn huis staat in brand en samen met zijn vader Johannes en zijn zusje Gijsje zoekt hij, midden in de nacht, onderdak in deze herberg. De tot over zijn oren verliefde hotelgast Frans, vraagt aan Suus of ze met hem wil gaan schaatsen op de kunstijsbaan. Of misschien wel gezellig funshoppen? Het is immers koopzondag. Karei heeft een advertentie in de Peel eri Maas gezet waarin een Amerikaanse notaris hem oproept zich te melden in verband met een omvangrijke erfenis. Deze advertentie hoeft hij alleen maar te laten lezen aan de overige hotelgasten en vanaf dat moment kan hij een luizenleventje gaan leiden.... De rollen worden ingevuld door: Ans Philipsen, Petra Janssen, Jan Gevers, Jos van Wijlick, Lonneke Joosten, Ivon Hendrix, Willy Janssen en Ferdy Seuren. De regie is in handen van de Venrayse zangeres en actrice Josje Oudenhoven, die met deze productie haar regiedebuut maakt bij Crescendo. Kaarten voor deze bijzondere voorstelling zijn te verkrijgen bij: Snackpoint Snackers tel, 545025, of Willie Koonings tel. 545105

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 13