Ysselsfeyns Blad Wat kunnen wij rijken toch armoedig doen Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 8 25 februari 2005 Van Lovinckplein 8: Johannes 4, 5-42: Daarop zei de vrouw--Heer Ge hebt niet eens een emmer en de put is diep: waar haalt ge dan dat levende water vandaan? Zijt Ge soms groter dan onze vader Jacob die ons deze put gaf en er met zijn zonen en zijn vee uit dronk?" Jezus zei: iedereen die van dit water drinkt, krijgt weer dorst, maar wie van het water drinkt dat Ik hem zal geven, krijgt in eeuwigheid geen dorst meer; integendeel, het water dat Ik hem zal geven, zal in hem een waterbron worden, opborrelend tot eeuwig leven." Watervoorziening is van groot belang voor de huidige samenleving. Openbare instanties doen hun uiterste best om watervervuiling tegen te gaan. Jezus brengt de waarde van het water op een hoger plan. Zoals water zuivering, levenskracht en hoop voor de toekomst betekent, zo betekent ook voor ons gedoopt worden: nieuw leven en groeikracht bezitten, delen in het leven van Christus en groeien naar zijn volheid. Intenties van 26 februari t/m 4 maart 2005: za 26 feb 19.00 u (Kinderwoorddienst 5-8) (Kinderkoor) jrd. Piet Swinkels; Jan en To Janssen-Thielen; Mien Claessens-Zanders; Truus Willems-Lemmen (buurt); jrd. Teng en Antoon Pouwels en overl. fam.; Tom van Lipzig; Piet Stiphout; Dien Kleuskens-Wijnen; ouders Derikx-Hendriks. zo 27 feb 9.15 u (ouderenkoor) Pastoor Hillebrandt; jrd. Louis-Arts. di 1 mrt 19.00 u Mia en Jan Spreeuwenberg-Koppens; Truus Philipsen en overl. fam Spreeuwenberg- Philipsen; intentie fam. Wilmsen. Misdienaars: za 19.00 u Erwin en Kevin; zo 9.15 u Jelle en Niels; di 19.00 u Stef en Mike. Vasten-aetie: Zie de uitnodiging voor de vasten-maaltijd elders in dit blad! Kinderwoorddienst: Dit weekend is er weer een kinderwoorddienst voor de groepen 5 t/m 8. Iedereen is welkom!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1