SMARTLAPPENAVOND SMELEHOF Vsselsteun Op zaterdag 16 april a.s. organiseert gemeenschapshuis Smelehof in samenwerking met smartlappenkoor "De Schone Schijn", .jawel uit Ysselsteyn een zgn. smartlappenavond. Voor deze avond zijn wij nog op zoek naar zangers en of zangeressen die aan deze avond willen weemerken middels een of twee liedjes. Voor tekst en begeleiding kan gezorgd worden. Wilt IJ hieraan meewerken dan kunt U zich hiervoor opgeven bij L. Potten, tel 541539. Met Uw medewerking wordt het een prachtige avond voor U zelf en de bezoekers. Junioren jeugddorpencompetitie Wij willen weer gaan beginnen met de dorpencompetitie. Hebben jullie zin om tegen kinderen uit andere dorpen te tennissen, laat mij dit dan zo spoedig mogelijk weten. De wedstrijden worden gespeeld in de maanden april en mei, op woensdag ('s middags en vroeg in de avond) of op vrijdag (vroeg in de avond). Voor het komende seizoen wensen we iedereen alvast veel tennis plezier! Je kunt je aanmelden bij Gerda van Lipzig Tel. 541552. Uitnodiging voor de informatieavond 14 maart 2005 Hallo jongens en meisjes, Zoals ieder jaar, willen we voor dat het seizoen begint, een informatieavond organiseren voor alle jeugdleden en voor toekomstige jeugdleden van TVY Dit jaar willen we dat doen op maandag 14 maart om 19.00 uur in de kantine. Lid of geen lid, alle jeugd van 6 jaar tot 17 jaar is welkom. Tennisschool Maascourt zal uitleg geven over de tennislessen. Ook zal er alie informatie gegeven worden wat we dit jaar gaan organiseren. En als klapper op de vuurpijl zullen we een wedstrijdje organiseren in de vorm van REN JE ROT met uiteraard leuke prijsjes. Alle nieuwe jeugdleden die zich die avond aanmelden krijgen gratis een setje tennisballen. Uiteraard zijn jullie ouders, vrienden en vriendinnen ook van harte welkom. Dus noteer in je agenda 14 maart 19.00 uur De jeugdcommissie van TVY. Homosexualiteit Zij Actief afd. Ysselsteyn Donderdag 24 februari om 20,00 uur in het Gemeenschapshuis. Twee jonge mannen Frank en Giovanni uit Venlo komen ons verteilen over homosexualiteit. Hoe staat de maatschappij hier tegenover. Wat is hun ervaring. Op boeiende en ook humoristische wijze brengen zij ons helemaal op de hoogte Dus deze avond mag u niet missen. Dag voor Atleengaanden 10 maart Het thema voor deze dag is veiligheid, informatie door Politie Limburg Zuid of Noord en Bureau Slachtofferhulp over wat slachtofferhulp is en voor ons kan betekenen, 's Middags is er een rollenspel door ZijActief leden. Deze dag wordt gehouden in cafézaal 't Brugeind in Meerlo. De kosten voor deze dag zijn 14,00. Voor meer informatie en opgave voor 26 februari bij Riek de Wit tel. 541402. CT EF AFDELING Ysselstcyn/Vredepeel KBO A WANDELTOCHT. Woensdag 23 februari gaan we onder leiding van Jan Michels ruim een uur wandelen in de Boschuizcn. Vertrek om 13.30 uur vanaf de kerk per auto BILJARTEN SMELEHOF-competitic. Willen de teamleiders ervoor zorgen, dat alle wedstrijden gespeeld zijn vóór zaterdag 2 april. Op maandag 4 april zullen dan de wedstrijden gespeeld worden tussen de groepswinnaars en op dinsdag 5 april de finale. Op woensdag 6 april starten we dan met het Roelanzia-toernooi. Net als het vorig jaar speelt iedere speler wekelijks twee wedstrijden. Op dinsdag- en donderdagmiddag of woensdag- en vrijdagmiddag Het toernooi zal in de maand april gespeeld worden en voor 1 mei afgerond zijn. Spelers die nu aan de Smelehof-compelitie meedoen worden automatisch ingedeeld voor het Roelanzia-toernooi, tenzij ...men zich hiervoor afmeldt bij Wim Verschuwen of de teamleider vóór dinsdag 8 maart Spreuk van de week: "We zijn verantwoordelijk voor wat we doen, maar ook voor wat we niet doen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 9