TOURCLUB „.BS "Ons Genoegen- Zanggroep Schone Schijn Repetitie a.s. Dinsdag 22 februari repetitie voor alle leden in volledig tenue. Tennis Vereniging Ysselsteyn is op zoek naar jeugd-rackets. Zijn er mensen die misschien nog een racket hebben liggen wat niet meer gebruikt wordt? Wij zijn er heel blij mee. Ook al is de bespanning niet meer optimaal, geen enkel probleem. Kun je ons helpen, neem dan contact op met Paul Litjens, tel 541932. Basisschool 'St.-Oda'-Oudervereniging Voorleeswedstriid Zaterdag a.s. neemt Erwin Janssen, voorleeskampioen van onze school, deel aan de lokale voorleesdag. Uit de 12 deelnemers van deze voorleesronde wordt een winnaar gekozen, die verder gaat naar de Regionale Voorleeswedstrijd op 19 april. We wensen Erwin heel veel succes. Zaterdag worden de leerlingen van groep 8 gevormd door de deken van Venray, drs. H. Smeets. Wij hopen dat het een mooie plechtigheid wordt. Kledinqinzameling Op dinsdag 8 maart a.s. vindt weer een kledinginzamelingsactie plaats. Over enkele weken treft u meer informatie aan over de inzameltijden. l§? Vriendschapsbanden Ysselstevn-Bonbruck. Dit jaar is het de beurt aan Ysselsteyn voor een bezoek aan Bonbruck. Dit zal plaatsvinden van donderdag 25 augustus (vertrek) tot en met zondag 28 augustus 2005 (thuiskomst). Het belooft zoals vanouds weer een gezellige happening te worden waarbij iedereen in de gelegenheid is om mee te gaan. Het is beslist geen gebeuren rondom de blaaskapel, zoals velen denken, maar toegankelijk voor iedereen. Misschien een suggestie voor vriendengroepen, buurt of eigen familie?? U kunt alvast rekening houden met bovenstaande datums of u alvast opgeven bij Henk of Eric. Nader bericht in YNB volgt. Namens comité Bonbruck: Harrie Philipsen, Sieb Nijssen, Wim Janssen, Piet Smets, Henk Deters (tel 541482) en Eric Michels (tel 545015). Teams recurve en compound kampioen Met 2 kampioenen in de hoogste klassen sloten we dit jaar de rayoncompetitie af Zowel het compoundteam mei Mark Poels, Michel Camps, Jos van Wylick en Johao van Dongen alswel het recurveteam bestaande uit Jos He'legersjlave v.d. Coelen, Rick Philipsen en Gerard Koonings sleepten te titels in hun Masse in de wacht. Nadat beide teams met overmacht de halve finale hadden bereikt werd ook die klus geklaard. Het recurveteam maakte het in de finale rwg evm spannend door een slecht geschoten pijl maar toen ook de tegenstander van CHS uit Venlo dit herhaalde kon er gefeest worden op onze thuisbaam Toen later het compoundteam met de kampioensbeker vanuit Reuver binnenkwam was het compleet Zij hadden het team van Himsel met 7 punten in de finale terugverwezen. Het 'T compoundteam leverde een knappe prestatie door als 5L in deze hoogste klasse te eindigen. Aspiranten. Zondag word in Sittard door de aspiranten geschoten om de rayonthels. Vrijdag 25 februari houden wij onze jaarvergadering. Deze vergadering is Heb je problemen met e-mail of computer neem contact op met het secretariaat voor de agenda en notulen. in clubhuis Herberg de Peel. Aanvang 20.00 uur. De notulen en de agenda -) zijn per e-mail verstuurd voor zover als mogelijk. Kijk dus in je mailbox! Y sselsteyn-Bonbruck HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5