Ysselsteyns N lemws Redactie: Dorpsraad Brood dat wordt gedeeld, smaakt beter Jrg 43, nr. 7 18 februari 2005 Van Lovinckplein 8: Matteiis 17,1-9: "Zijn gelaat begon te stralen als de zon ^en zijn kleed werd glanzend als het licht. Dit is mijn Zoon, luistert naar Hem." Jezus neemt zijn leerlingen mee naar een hoge berg (Tabor?). En zij mogen Hem aanschouwen in verheerlijkte toestand. Zijn gelaat schittert als dat van een nieuwe Mozes. Petrus wil dit alles meteen vastleggen, maar hij wordt meteen in de werkelijkheid terug gebracht omdat het vooral aankomt op trouw, trouw ten einde toe, zelfs als dit lijden meebrengt. Intenties van 19 t/m 25 februari 2005: za 19 feb 19.00 u Toediening van het H. Vormsel door H.E.H. HLSmeets, deken van Venray. Voor de Vormelingen en hun ouders. Mien Arts-Heidens; jrd. Dien Kleuskens-Wijnen. zo 20 feb 9.15 u (Vivace) Marlidi Bastiaansen; jrd. Frans Claessens en echtgenoten Wilhelmina en Gertruda Michels; overl. fam Cox-de Lauw; uit dankbaarheid en de overl. ouders Camps- Spreeuwenberg; Jacqueline Bos-Janssen en overl. fam. Bos-Wouters, di 22 feb 19.00 u jrd. fam. Swinkels-Claessens en kinderen; jrd. Feus Keijsers; Marie Claessens-Maessen (KBO); Pieter Verheijen en Maria Verheijen-Litjens. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Jelle; zo 9.15 u Erwin en Niels; di 19.00 u Mike en Kevin. Marjo vertelt: Ik kwam aan in Katmandu de hoofdsrad van Nepal. René (van Stichting Veldwerk) had 'mijn kamertje' van vorig jaar voor me gereserveerd... het voelde bijna als 'thuiskomen'. Wel lekker om gelijk in een vertrouwde omgeving aan te komen. En... het leukste was natuurlijk de volgende dag weer naar de kiddo's! Hamro Niwas.... Dat was echt super! En ze kenden me nog! Vorig jaar als ik aan het einde van de dag wegging deed ik altijd een 'doeidoei dansje' met ze Afijn. zij deden het nu voor mij toen ik daar weer binnenstapte, (ofbetekende dat dat ze me weer weg wilden hebben echt nietHet zijn echt schatten en het was te gek om ze weer te zien. Het gaat heel goed met ze, maarhet is nu wel heel erg druk daar.. Er zijn de afgelopen maanden 3 kinderen bijgekomen. Ik hoop dat René snel grond kan kopen om een groter huis te bouwen, want Hamro Niwas groeit nu toch wel bijna uit z'n voegen met 30 kiddo's. De eerste avond een 'poppenkast voorstelling' en de tweede avond een 'dans voorstelling' whaw. En daarna... moest ik maken dat ik weg kwam en snel vertrekken naar Pokhara anders zou ik echt niet meer weg willen. Het was ook wel moeilijk om uit te leggen dat ik niet bij hun kwam 'werken', maar naar Pokhara ging voor een jaar... oeps Maar... ik kom weer terug kidsü

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1