Ysselséeyiis Nieuws» Blad <Ecfte 6e(angsteCCing doet wonderen! Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 6 11 februari 2005 Van Lovinckplein 8: Matteus 4,1-11: In die tijd werd Jezus door de Geest naar de woestijn gevoerd om door de duivel op de proef te worden gesteld. Nadat Hij veertig dagen en veertig nachten had gevast, trad de verleider op Hem toe. Het is de verleider die wij ook dagelijks ontmoeten: macht, verkeerd vertrouwen en rijkdom. Het is de kunst om daaraan te weerstaan. Zijn wij er klaar voor? Wij hebben minstens veertig dagen om te oefenen. l:'. Intenties van 12 t/m 18 februari 2005: za 12 feb 19.00 u (Kinderwoorddienst) (Volkszang) jrd. Toon Jaspers en Net Jaspers-Lenssen; To Janssen-Thielen; zieken, levenden en overleden fam. Mulders-Maessen en eenjarige; Gerrit Philipsen en Hanneke Philipsen-Peeters (veij.); overl. ouders Spreeuwenberg- van Hoof en Harry Spreeuwenberg en Hubert Janssen; jrd. Jan Lemmen; ouders Spreeuwenberg-de Bruyni en Leo en Wim; 6 wkd Marie Claessens-Maessen. zo 13 feb 9.15 u (Volkszang) Maria Peters-Peters (coll). di 15 feb 19.00 u Marie Poels-Jacobs (KBO); Stan Pijnenborg; Math en Grad van Dijck. Misdienaars: za 19.00 u Stef en Erwin; zo 9.15 u Anja en Jelle; di 19.00 u Mike en Kevin. Vastenactie: Uit de brieven van Marjo Jenniskens: Het Child Welfare Scheme (CWS), waarmee en waarvoor ik werk, besteed haar energie aan de twee grootste behoeften in het land, de gezondheidszorg en scholing voor kinderen: Gezondheidszorg: CWS heeft 10 'klinieken' opgezet rondom Pokhara aan de voet van de Himalaya. Daarnaast hebben zij een mobiele kliniek voor de gebieden waar de mensen in tenten en hutten leven en de leefomstandigheden zeer slecht zijn. Scholing: CWS heeft bij de 10 klinieken ook dagopvang voor kinderen geregeld, waar ze onderwijs, eten en aandacht krijgen. Voor kansarme jongeren is CWS een beroepsopleiding gestart, want de werkloosheid onder jongeren is enorm. Verbeterde leefomstandigheden: Veel kinderen sterven aan brandwonden of stoflongen door het open vuur waarop de meeste Nepalezen koken. CWS bouwt nieuwe, verbeterde ovens, zodat er in huis geen open vuur meer is en de rook naar buiten wordt geleid.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1