Programma 30 jan. 5 febr. 7 febr. 8 febr. 21 febr.: Muziekvereniging de Peelklank Serenade As. zondag 30 januari brengen we een serenade aan ons erelid P.Deters vanwege de uitreiking van de Reuzekluut. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 12.45 uur in uniform. Serenade P. Deters uitreiking Reuzekluut Serenade prins Servé II Optocht Venray Optocht Ysselsteyn Jaarvergadering Uitdelen carnavalskleding As. maandag 31 januari en dinsdag 1 februari wordt na afloop van de repetitie van fanfare en drumband de carnavalskleding uitgedeeld. Deze kleding is bedoeld voor de optocht in Venray en de optocht in Ysselsteyn. Voor de fanfareleden: Kun je maandag niet naar de repetitie komen, haal dan je carnavalskleding dinsdag na afloop van de drumbandrepetitie op. Voor de drumbandleden: Als je dinsdag niet naar de repetitie kunt komen, haal dan je carnavalskleding maandag na afloop van de fanfarerepetitie op. Neem anders even contact op met Rob Janssen, tel. 541478. igdfanfare Up vrijdag 28 januari repeteren we nog in Ysselsteyn. In de maand februari repeteren we in Merselo. Rijden op vrijdag 4 februari: Tom Wilmsen. Stefanie Romme en Petra Spreeuwenberg. Zij-Actief afd. Ysselsteyn Bedankt Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de mooie woorden, gedichten, tekeningen, schilder- borduur- en knutselkunstwerken. Het zijn prachtige boeken geworden. Een mooier afscheid van Zij-Actief had ik mij niet kunnen wensen. Dank jullie wel. Joke Peeters. T EF Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Ouderbijdrage Eind vorig jaar hebben alle kinderen het formulier voor het betalen van de ouderbijdrage mee naar huis gekregen. Veel ouders hebben inmiddels aan dit verzoek voldaan. Van enkele ouders hebben we nog geen betaling mogen ontvangen en wij verzoeken deze ouders dit op korte termijn alsnog te doen. H.B.S. ''Ons Genoegen'' Joor-Gelsenkirchen We namen, met succes, met 10 leden deel aan een indoortoumooi in Gelsenkirchen(D). In de recurveklasse werd Ons Genoegen-team le en won de wisselbeker, dus volgend jaar verdedigen. Het compoundteam werd 2e. De pers. resultaten waren eveneens goed: Compoundklasse: 3 Johan v. Dongen 576 p. 6 Mark Poels 575 p. 9 Jos v.Wylick 562 p. Compound Sen.: 4 Harrie Poels Recurve dames: 3 Liesbeth Koonings 4 Liane Kessels v.Hoof 513 p. 469 p. Recurveklasse: 1 Gerard Koonings 574 p. 8 Ton Hellegers 540 p. 8 Gerard Claassen 540 p. Competitie 25-m jeugd Asp. 0-10 jr. Michiel Arts 163 p. Lars Hendriks 91 p. Rayonkampioenschap Dit weekend worden de individuele rayonkampioenschappen indoor geschoten. De plaatsen van de verschieting in de diverse klassen hangt op het prikbord. De wedstrijden beginnen zowel zaterdag als zondag om 10.00 uur, melden 30 min. voor aanvang. Denk om uw schietpas met foto. Veel succes gewenst. Jun 13-15 jr Asp. 11-12 jr Carrie Wegh 193 p Inge Tonnaer 97 p. Frank Tonnaer 207 p. Yvon v.d. Ven 156 p. Sander Gatzen 212 p. Jun.Compound Jeroen v.d Ven 191 p. Bas Tonnaer 210 p. Nick v.d. Ven 159 p. YSSEISTCV HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5