Mededeling Dorpsraad: "Vacature dorpsraad" Statutair zijn alle leden van de dorpsraad om de vier jaar aftredend en DOYpSYCLCLQ. eventueel herkiesbaar. Niet meer herkiesbaar zijn Jan Houben, Hame YcQolcttn/n Philipsen en Mariëlle van Meijel. V*SSSISLey II Hierdoor ontstaan binnen de dorpsraad 3 vacatures. Wij zoeken nieuwe, enthousiaste personen voor een functie in de dorpsraad. I.v.m. de samenstelling van de dorpsraad zijn vrouwelijke kandidaten zeer welkom. Schriftelijke kandidaatstelling is mogelijk tot 1 febr. aanstaande. Voor meer informatie en aanmelding kun je terecht bij de voorzitter Sieb Nijssen 541571 of bij de secretaris Jan v/d Pas (541611). Dorpsraad Ysselstevn Regiopolitie Limburg Noord District Venray Basiseenheid Venray Beste inwoners van Ysselsteyn, Zoals u wellicht bekend is, vonden er voor- en tijdens de jaarwisseling een groot aantal vernielingen plaats in Ysselsteyn. Zo werden de ruiten van een bushaltehokje vernield, werd de telefooncel compleet opgeblazen en moest ook de dorpsbrievenbus er aan geloven. Voorts werden er een groot aantal verkeersborden door middel van zwaar vuurwerk vernield. L het door de politie ingestelde onderzoek is gebleken dat een groot aantal, vermoedelijk Ysselsteynse jongeren, zich hieraan schuldig heeft gemaakt. Het betreft hier jongeren die deel uitmaken van de verschillende jongerengroepen in Ysselsteyn. Heel veel dorpsbewoners spraken hun ergernis uit over de gepleegde vernielingen. Gelet op het bovenstaande is in overleg met de dorpsraad besloten een bijeenkomst te organiseren en daar een gesprek aan te gaan met de jongeren. Dit gesprek vindt plaats a.s. maandag, 31 januari 2005 te 19.00 uur in "De Koel". De bijeenkomst duurt ongeveer een- tot anderhalf uur. De verwacht veel jongeren te ontmoeten en ga er vanuit dat de ouders hun kinderen stimuleren naar deze bijeenkomst te gaan. Met vriendelijk groet, Mart Pijnappels, Gebiedsmentor kerkdorpen. AFDELING Ysselsteyn/Vrcdepeel KBO VOORLICHTING BELASTINGEN. Woensdag 2 februari (aanvang 14.00 uur) is er in de Smelehof een workshop "fiscale mogelijkheden buitengewone lasten ziektekosten" In deze workshop, die ongeveer 90 minuten duurt wordt op een ontspannen manier de materie over deze belangrijke zaken, behandeld aan de hand van praktijkvoorbeelden. Aansluitend wordt hierna minimaal 30 minuten de mogelijkheid geboden om individuele vragen te stellen. De workshop wordt verzorgd door FinAction Adviseurs Jos Smits Dopheide 23 docent belastingrecht en ervaren belasting adviseur). MEERDAAGSE REIS. Door de KBO-werkgroep meerdaagse reizen wordt van 23 t/m 27 mei een 5-daagse reis naar Friesland georganiseerd (zie de laatste Schakel). Geïnteresseerden kunnen zich opgeven bij Wim Claessens (541202) tot 15 februari. Dit is een voorlopige opgave. Let wel: er zal maar met één bus gereisd worden Vol vol BILJARTEN .V Uitslagen Federatie-competitie: week 03 Oirlo 2-Ysselsteyn I 9-0 De Wevert 4-Ysselsteyn 4 0-0 Tienray 2-Ysselsteyn 2 4-5 Ysselsteyn 5-America 5 2-7 Ysselsteyn 3-Grubbenv. 5 7-2 Spreuk van de week:"Als het je mogelijk is een licht te ontsteken voor iemand die in duisternis leeft, dan heb je niet voor niets geleefd

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3