Programma van 27-ian t/m 8-feb 2004 zondag donderdag vrijdag zaterdag donderdag 27-jan Donderdagavondgroep Uutkomme Jeugd Theatraal Paar 28-jan Vrijdagavondgroep 29-jan Discotheek v.d. Jeugd v a 14 jaar Medewerkergroep 1 30-jan Jeugdprinsereceptie JOS I 3-feb Donderdagavondgroep Carnaval 5-feb Carnaval Medewerkergroep 1 6-feb Carnaval Medewerkergroep 3 7-feb Carnaval Medewerkergroep 1 8-feb Carnaval Medewerkergroep 3 20:00 20:00 15:11 18:33 18:33 zaterdag 21:11 zondag 21:11 maandag 21:11 dinsdag 21.11 Voor meer info check www.jera70.nl Donderdagavondgroep ledereen is welkom om 27 jan te komen kijken wie het jeugd theatraal paar 2005 word. 3 Feb Trek je carnavalskleren aan! Doe mee met de polonaise. En ben niet verbaast als ook de Jeugdraad langs komt. Carnaval De carnaval staat weer voor de deur en dat betekend dat het dak eraf gaat. Met als hoogtepunt op maandag 7 feb feestband De Hoegies. Deze band staat garant voor 1 ding en dat is natuurlijk feest! Vorig jaar hebben ze een jaartje overgeslagen maar nou staan ze er gewoon weer. Het is onderhand een traditie geworden, carnavalsmaandag De Hoegies in de Jera. Nieuw dit jaar is zanger Francis van der Hoff (bekend van Wortelstemp). De entree op maandag bedraagt slechts 5,- Op de andere carnavalsdagen is de entree gratis en zullen de lokale Stupid DJ's ervoor zorgen dat je niks te kort komt. De zaal is elke avond vanaf om 20.11 los en we gaan tot in de late uurtjes door. Natuurlijk zijn jeugdprins Jos de 1e, jeugdvorst Niels en de jeugdraad ook elke avond van de partij om de boel op zijn kop te zetten. Kom dus allemaal gezellig naar de Jera, want daar weten ze wat carnaval vieren is! Enquete Onlangs heeft Stg. Jera "70 een enquete verspreid onder de buurtbewoners U kunt ingevulde enquetes nog steeds bij ons in de brievenbus doen. Bij voorbaat bedankt voor uw reactie. j GEZOCHT: HELPENDE OUDERS OUDEREN. Tot enkele jaren geleden heeft de Jera altijd tot volle tevredenheid gebruik gemaakt van de medewerking van de helpende ouders bij de muntenverkoop. Helaas is dit mede door een teruglopend bezoekers aantal afgeschaft. Wij als Jera zien graag de helpende ouders weer terugkomen. Wel met dit verschil dat we nu alleen hulp nodig hebben bij de zaterdag-avonden waar een band geprogrammeerd staat. Op de normale zaterdagavond zal de muntenverkoop door de medewerkers zelf geregeld worden. Wie zoeken wij? Bent U een ouder van een medewerker/bezoeker, ben je een oud-bezoeker of draag je gewoon de Jera een warm hart toe, dan hoort u in de categorie die wij zoeken Wat wordt er van jou verwacht? Het met 2 personen zorgdragen voor de verkoop van de munten, dit tijdens zaterdagavonden als er een band optreedt. De verkooptijd ligt tussen 20.00 en 24.00 uur Het is de bedoeling dat elke helpende ouder niet vaker aan de beurt komt dan 2 keer per jaar. Wat krijg je er voor terug? Uiteraard gratis toegang tijdens deze activiteit en op zijn tijd een natje. Verder een gezellige avond waarbij je weer is een keer kunt zien hoe de jeugd tegenwoordig uitgaat.Interesse? Wil je je opgeven of wat meer informatie neem dan contact op met Patrick Marcellis (541505). WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2