(3tief Jaarvergadering AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel K0O IT KIENEN. Woensdag 19 januari is erom 13.30 uur kienen in de Smelchof. Vooraf aan het kienen zal Piet Keur een inleiding houden over KAYA Natuurprodukten. Om die reden zijn uiteraard ook leden welkom, die normaal de kienmiddag niet bezoeken. Piet Keur zal overigens verschillende kienprijzen ter beschikking stellen. SENIOREN EXPO. Vrijdag 21 januari gaan we gezamenlijk met de bus (dubbeldekker) naar de Senioren Expo te Veldhoven. We vertrekken in tegenstelling tot eerdere berichten niet om 10.00 uur. maar om 9.30 uur bij de kerk. Om 17.00 uur keren we weer huiswaarts. Er gaan 62 leden mee (er zijn nog 4 plaatsen vrij in de bus). De reiskosten zijn 5.00. tijdens de busrit te voldoen. Leden, vergeet niet uw kortingsbon mee te nemen. BILJARTEN I Uitslagen Federatie-competitie: week 01 Kemphaan 2-Ysselsteyn 1 4-5 Wanssum 5-YsseIsteyn 4 3-6 Wanssum3-Ysselsteyn 2 4-5 Ysselsteyn 5-Leunen 5 3-6 Ysselsteyn 3-Tienray 3 7-2 Opmerking: Zoals reeds eerder medegedeeld is er een vergissing gemaakt in het speel programma rond Carnaval. Ronde 22 moet niet in week 6 (Carnavalsweck) maar een week eerder in week 5 gespeeld worden Spreuk van de week:"Een koel hoofd is goed, maar alleen wanneer er een warm hart onder schuilt Muziekvereniging de Peelklank Bestuursvergadering As. maandag 17 januari is er om 21.45 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Jeugdfanfare Kom vrijdag zoveel mogelijk naar de repetitie i.v.m. de jeugd-bontemiddag. Op zondag 16 januari maken we muziek tijdens de jeugd- bontemiddag. Iedereen graag om 13.00 uur aanwezig zijn in de Jera. Trek ook een leuk carnavalspakje aan. Wi jziging: 30 januari géén optreden tijdens de jeugd-bontemiddag in Merselo, dit is alleen voor de jeugdleden uit Merselo en Vredepeel. y Zij-Actief afd. Ysselsteyn Z! AC..k. I Dinsdag 18 januari a.s. is de jaarvergadering. Een uitnodiging hiervoor hebt u reeds ontvangen met het programmaboekje voor 2005. We beginnen om 19.00 uur met een H.Mis in de parochiekerk. De vergadering wordt gehouden in het gemeenschapshuis. Na de vergadering wordt de avond op verrassende wijze voortgezet. Wij heten u allemaal u van harte welkom. Volksdansen Iedere donderdagmiddag zijn er twee volksdansgroepen actief bezig op muziek. Zij zouden het fijn vinden als er nieuwe leden bij kwamen. Januari is een ideale maand om in te stappen. Heb je interesse kom dan op donderdagmiddag 13.30 uur naar het gemeenschapshuis of neem contact op met Annie van Soest tel. 541697. HBS "Ons Genoegen" hbs Competitienieuws: Dinsdag as. schieten we de 5e wedstrijd voor de 25m-competitie. Op de thuisbaan is er gewoon wintercompetitie. Op 29 en 30 jan. worden de rayonkampioenschappen indoor geschoten. Houd deze datum vrij voor deze individuele wedstrijd. Rectificatie Bij het bericht over de obligatieuitbetaling stond voor onze contactpersoon, dhr. Jan Michels een verkeerd tel.nummer vermeld. Dit moet zijn 541563. ScHontjgV" 4 Zanggroep Schone Schijn Repetitie Dinsdag 18 januari is er geen repetitie i.v.m. de jaarvergadering van Zij-Actief. limlmtij

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4