Dorpsraad C.Ysselsteyn Programma van 13-ian t/m 24-ian 2004 donderdag 13-jan Donderdagavondgroep 18:30 vrijdag 14-jan Kerstboomverbranding 19:00 Aansluitend KIDSDISCO zaterdag 15-jan Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 1 maandag 17-jan JOA-Vergadering 19:30 donderdag 20-jan Donderdagavondgroep 18:30 vrijdag 21-jan Vrijdagavondgroep 20:00 zaterdag 22-jan Discotheek v.d Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 3 maandag 24-jan Medewerkervergadering 19:30 Voor meer info check www.jera70.nl Enquete Onlangs heeft Stg. Jera '70 een enquete verspreid onder de buurtbewoners. U kunt ingevulde enquetes nog steeds bij ons in de brievenbus doen. Bij voorbaat bedankt voor uw reactie Jeugd Bonte Middag Verplaatst naar het gemeenschapshuis Jeugdprinsebal Vurrige wek name wej op gepaste wiezie afscheid van Jeugprins Frank de narren en de jeugdraad. Enne gehiéle nejje jeugdraad en jeugdvorst makte hun opwachting. Mit gepaste trots presentierden de Pièlreuzen Jos den Urste als ozze neje jeugdprins. Wej wensse de nejje prins, narre en road veul succes en enne verrekes moie carnaval in de Jera. Kerstboomverbranding Zoals altijd houden we in januari weer onze jaarljikse kerstboomverbranding. U kunt uw boom vanaf donderdag 13 januari kwijt achter de Jera. (Niet tegen het gebouw maar een stuk naar achter). Verder wordt U verzocht alleen kerstbomen af te geven en geen ander (stook)afval. Aansluitend is er een KIDSDISCO met gratis ranja voor alle kinderen uit Ysselsteyn. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: "Vacature dorpsraad" Statutair zijn alle leden van de dorpsraad om de vier jaar aftredend en eventueel herkiesbaar. Niet meer herkiesbaar zijn Jan Houben, Harrie Philipsen en Mariëlle van Meijel. Hierdoor ontstaan binnen de dorpsraad 3 vacatures. Wij zoeken nieuwe, enthousiaste personen voor een functie in de dorpsraad. I.v.m. de samenstelling van de dorpsraad zijn vrouwelijke kandidaten zeer welkom. Schriftelijke kandidaatstelling is mogelijk tot 1 febr. aanstaande. Voor meer informatie en aanmelding kun je terecht bij de voorzitter Sieb Nijssen 541571 of bij de secretaris Jan v/d Pas 541611 Dorpsraad Ysselsteyn Studiegroep Agrarische Vrouwen De eerst volgende bijeenkomst van studiegroep Agrarische Vrouwen is gepland op maandag 17 januari a.s. om 20.00 uur bij de Boerenbond. Graag iedereen aanwezig! Tot dan AGRARISCHE VROÜWfcN AGENDA

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2