AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel COMPUTERCURSUS. Half februari start er weer een cursus e-mailen en internetten voor ouderen. Men kan zich hiervoor opgeven middels het deponeren van een aanmeldingsbriefje, waarop vermeld naam en telefoonnummer, in de brievenbus van het CIP (De Wildenberg) vóór 22 januari a.s. U wordt daarna gebeld door Jan van Gassel, cursus-coördinator. BILJARTEN f Uitslagen Federatie-competitie: week 52 l Vi jB» Ysselsteyn 1 -Leunen 2 4-5 mT K Ysselsteyn 4-Oirlo 6 9-0 Ysselsteyn 2-Kemphaan 3 0-9 De Wevert 5-Ysselsteyn 5 5-4 Castenray 2-Ysselsteyn 3 0-9 Spreuk van de week: "Een hart is maar gezond als het op het ritme van andere harten klopt Persbericht +JL PU Gemeente Venray "Laat u niet in de kaart maar in de tas kijken" Unieke actie tegen winkeldiefstal van supermarkten in de regio Venray Onder het motto "Laat u niet in de kaart maar in de tas kijken" starten veertien supermarkten in de regio Venray in januari 2005 met een actie om winkeldiefstal terug te dringen. In het kader van deze actie wordt alle klanten gevraagd bij de kassa hun tassen ter controle aan te bieden. De veertien supermarkten voegen deze regel aan de huisregels toe. Wethouder Jan Driessen van de gemeente Venray geeft op maandag 10 januari het startsein van deze actie. Er is berekend dat bij de veertien deelnemende supermarkten per jaar in totaal tussen de 450.000,- en 650.000,- wordt gestolen. Daarnaast veroorzaakt winkeldiefstal onrust, stress en emotie Dij personeel en ondernemers en kost net veel tijd (en dus geld) van ondernemers en politie. Meerdere partijen Vandaar dat grote supermarkten in de regio Venray een unieke samenwerking zijn aangegaan en de actie tassencontrole starten. In totaal zullen er veertien supermarkten deelnemen aan het project: Venray (5), Ysselsteyn (1), Horst (2), Wanssum (1), Sevenum (2), Tienray (1) en America (1), Grubbenvorst (1). Het project wordt ondersteund door MKB-Limburg afdeling Venray, de gemeenten Venray, Horst aan de Maas, Sevenum en Meerlo-Wanssum, het Bureau Halt en de Politie Limburg-Noord. Tassencontrole Bij de kassa's van de supermarkten wordt alle klanten verzocht hun meegebrachte tassen ter controle aan te bieden. Voor de klanten die hun tas niet wensen te laten controleren is er de mogelijkheid bij de ingang van de winkel de tas in een kluisje op te bergen. AGRARISCHE VROUWtH AGENDA Studiegroep Agrarische Vrouwen De avond van studiegroep Agrarische vrouwen over time-mangement is vastgelegd op dinsdag 22 febrauari om 19.45 uur bij zaal Roelanzia.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5