Programma van 6-ian t/m 16-ian 2004 maandag donderdag vrijdag zaterdag zaterdag donderdag vrijdag 6-jan Donderdagavondgroep 7-jan Jeugdprinsebal Mederwerkergroep 1 8-jan Discotheek v.d Jeugd v a. 14 jaar Mederwerkergroep 3 10-jan ZAG vergadering 13-jan Donderdagavondgroep 14-jan Kerstboomverbranding 15-jan Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar Mederwerkergroep 1 16-jan Jeugd Bonte Middag 19:30 18:30 19.00 20:00 20:00 18:30 20:11 zondag 14:11 Voor meer info check www.jera70.nl Nieuwe Voorzitter /- Vanaf 1 Jan 2005 is Patrick Marcellis de nieuwe voorzitter van Stg. O.J.C. Jera '70. Hij volgt daarmee Hennie Beelen op. Hennie zal voorlopig nog wel aanblijven als bestuurslid. De nieuwe bestuurssamenstelling wordt daarmee; Patrick Marcellis - Voorzitter, Tom van Asten - Penningmeester Secretaris, Sjoerd Ewals - Vice-Voorzitter, Joeri Hendriks, Joan Kuenen,Hennie Beelen en Willy Jacobs. Jeugprinsebal Op vrejdag 7 januari is ut wer Jeugdprinsebal Op dizze aovend neme wej afscheid van Jeugdprins Frank den Derde, Jeugdvorst Koen en ut hiele gevolg. Der stoat alwer enne nejje jeugdraad te trappele. Dees kriege dizze aovend ok en nej pekske an. Ut mojste en spannenste van dizze aovend is natuurlijk ut uutkomme van de Jeugdprins van Reuzesteyn Kerstboomverbranding Zoals altijd houden we in januari weer onze jaarljikse kerstboomverbranding. U kunt uw boom vanaf donderdag 13 januari kwijt achter de Jera. (Niet tegen het gebouw maar een stuk naar achter). Verder wordt U verzocht alleen kerstbomen af te geven en geen ander (stook)afval. De bezoekers wacht daarna een gezellige avond in de Jera. Giro 555 Tijdens de Top 100 op 1 januari heeft heeft Stg. O.J.C. Jera '70 een inzameling gehouden voor de slachtoffers van de aardbeving in Azié. Uiteindelijk hebben we maar liefst 250 euro over kunnen maken op giro 555. We willen dan ook iedereen hiervoor bedanken. GEZOCHT: HELPENDE OUDERS OUDEREN. Tot enkele jaren geleden heeft de Jera altijd tot volle tevredenheid gebruik gemaakt van de medewerking van de helpende ouders bij de muntenverkoop. Helaas is dit mede door een teruglopend bezoekers aantal afgeschaft. Wij als Jera zien graag de helpende ouders weer terugkomen. Wel met dit verschil dat we nu alleen hulp nodig hebben bij de zaterdag-avonden waar een band geprogrammeerd staat. Op de normale zaterdagavond zal de muntenverkoop door de medewerkers zelf geregeld worden. Wie zoeken wij? Bent U een ouder van een medewerker/bezoeker, ben je een oud-bezoeker of draag je gewoon de Jera een warm hart toe, dan hoort u in de categorie die wij zoeken. Wat wordt er van jou verwacht? Het met 2 personen zorgdragen voor de verkoop van de munten, dit tijdens zaterdagavonden als er een band optreedt De verkooptijd ligt tussen 20.00 en 24.00 uur. Het is de bedoeling dat elke helpende ouder niet vaker aan de beurt komt dan 2 keer per jaar. Wat krijg je er voor terug? Uiteraard gratis toegang tijdens deze activiteit en op zijn tijd een natje. Verder een gezellige avond waarbij je weer is een keer kunt zien hoe de jeugd tegenwoordig uitgaat.lnteresse? Wil je je opgeven of wat meer informatie neem dan contact op met Patrick Marcellis (541505). WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2