Dorpsraad {Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Website www.dorpenvenrav.nl Sinds enkeie weken is de website van de gezamenlijke dorpen van de Gemeente Venray online. Via de portal "dorpenvenray" kun je verder naar de diverse dorpen. In de toekomst ook naar de wijken van Venray. Je vindt hier veel informatie over de tien dorpen en uiteraard over Ysselsteyn. Nieuws berichten, evenementenkalender, adressen van verenigingen met een link naar hun eigen websites, een fotoalbum, versturen van een ansichtkaartje uit Ysselsteyn, notulen dorpsraadsvergaderingen plattegrond enz. Nieuwsgierig!!!! Bezoek de website, het is de moeite waard. Ga er even voor zitten en ontdek de mogelijkheden. Binnenkort wordt aan alle verenigingen en stichtingen uit Ysselsteyn de mogelijkheid geboden een eigen website te openen onder die van het dorp. Elke vereniging kan zijn programma op de website kwijt, de uitslagen en standen van de verschillende teams, de informatie van en over het bestuur. Hieraan zijn géén kosten verbonden: zelfs de basisopleiding om informatie op de website te plaatsen, wordt gratis verzorgd. Het de bedoeling dat de verenigingen omstreeks 15 februari 2005 on-line gaan. Attentie verenigingen: Op dinsdag 11 jan '05 is er een algemene informatieavond voor alle toekomstige webmasters van alle verenigingen I organisaties uit de kerkdorpen van Venray. Plaats "Roelanzia" Aanvang 20.00 uur. Deze avond wordt verzorgd door Websdesign Je kunt je nog steeds aanmelden voor de opleiding tot webmaster 1 a 2 avondenvoor het onderhouden van de eigen verenigingssite. In jan '05 starten wij met de cursus. Opgave: liefst per email: ysselstevn@dorpenvenray.nl of bij het secretariaat van de dorpsraad. nieuws- -nieuws- -nieuws- -nieuws. Ook al heb je nu nog geen verenigingspagina, toch kun je nu al belangri jk verenigingsnieuws per email doorgeven aan vsselstevn@dorpenvenray.nlWij, Yvonne Michiels en Jan v/d Pas zorgen ervoor dat het nieuws geplaatst wordt! Voor meer informatie of opmerkingen, neem dan even contact op met de secretaris van de dorpsraad. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.: J v/d Pas asisscbool "St.Oda"- Oudervereniging Kledinginzamelipgactie De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie is, dankzij uw medewerking, weer prima verlopen. Er zijn ruim 3300 kg. kleding e.d. ingeleverd. Wij danken u hartelijk hiervoor. De volgende inzameling zal v/eer tijdig in het YNB aangekondigd worden. Kerstvakantie Woensdag 22 december vindt de kerstviering op school plaats, zoals u in de brief hebt kunnen lezen. Hierna hebben de kinderen vrij t/m 5 januari. Wij wensen iedereen fijne kerstdagen, een gezellige jaarwisseling en alle goeds voor het nieuwe jaar. Gemengd Koor "Vivace" Zondag a.s. Kerstconcert, zorg dat u om 18.30 uur aanwezig bent. Alleen de dunne map meebrengen. Donderdag 23 december om 20.00 uur gezamenlijke repetitie in de kerk. Vrijdag 24 december zingen we om 23.00 uur de Nachtmis. sctuJJa?" Zanggroep Schone Schijn Repetitie Op 21 december is er een gezellige kerstrepetitie. Dus graag allemaal aanwezig. Dinsdag 28 december is er geen repetitie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3