Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 13 dec '04 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1. Opening 2. Verslag door Dhr Boxman aangaande het onderzoeksproject "De Rouwkuilen". 3. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 4. Verslag vergadering van 8 nov. '04. 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6. Mededelingen vanuit de commissies. 7. Bespreking concept Dorps Omgevings Programma DOP). 8. Procedure bestuursverkiezing dorpsraad. 9Vergaderdata 2005. 10. Nieuwjaarsreceptie 11. Verslag dorpsradenoverleg. 12. Rondvraag 13. Sluiting. -Dorpsraad Ysselsteyn Secr.: J v/d Pas Muziekverening de Peelklank Oud ijzer actie Wij willen iedereen bedanken die eraan heeft bijgedragen om de oud ijzer actie zo goed te doen verlopen! Programma Zondag 19 december Optreden tijdens de Kerstconcert Vivace door ensemble uit fanfare Zaterdag 25 december: Verzorgen H.Mis 1115 uur door fanfare Maandag 27 december: 19.30 uur dvd bekijken of Pop and Classics samen met fanfare St.Oda uit Merselo (onder voorbehoud) Jeugdfanfare Rijden op wijdag 10 december: Renee Wilmsen, Lin Bartray en Lea Hendriks Rijden op vrijdag 17 december: Erwin Janssen, Marly van Asten en Petra Spreeuwenberg Afmelden voor de repetitie bij Petra 542069 of bij Lea 06-18572290. .ONNEBLOEM afd. "de Peelbloem" Enkele weken geleden is er door de Zonnebloem een telefonische ledenwerfactie gehouden. Dat is een groot succes geweest. Waarvoor onze HARTELIJKE DANK! Maar aangaande de Zonnebloem zijn er nogal wat misverstanden. In het volgende berichtje willen wij u e.e.a. duidelijk maken. De Zonnebloem is een landelijke organisatie met 1500 afd. die samen weer regio's vormen. Onze afd. "de Peelbloem" wordt gevormd door de dorpen: Merselo-Vredepeel-Ysselsteyn, en wij behoren tot de regio Venray. De Zonnebloem ontvangt haar inkomen door m.v. loten, acties en de hierboven vernoemde ledenwerfactie. Voor 12,per jaar bent u lid en ontvangt u 4 keer per jaar informatie. Het lidmaatschap moet u zien als donateur, steunend lid. U ondersteund hiermee het zo belangrijke werk van de Zonnebloem. Maar hel geeft u verder 'geen rechten' om deel te nemen aan activiteiten, b.v. boottochten en vakanties, of dat u in aanmerking komt voor het zo belangrijke bezoekwerk. Dat is nu juist het misverstand! Mocht bovenstaand niet duidelijk zijn, of u wilt nog meer informatie. Dan is dat altijd mogelijk bij: Jan van Gassel 542039 of Mia Michels 541563. Zanggroep Schone Schijn Repetitie Dinsdag 14 december en dinsdag 28 december is er geen repetitie. Op 21 december is er een gezellige kerstrepetitie. Dus graag allemaal aanwezig. ysssisT cyijst \lUV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5