AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO ^0)*% SENIOREN EXPO. Deze Expo wordt dit jaar gehouden van 18 januari t/m 23 januari in het Conferentiecomplex Koningshof te Veldhoven. Tijdens deze Expo zijn er op vrijdag 21 en zaterdag 22 januari "Limburgse dagen". Er treden dan Limburgse en Brabantse artiesten op. Het vorig jaar is deze Expo door veel leden individueel bezocht. Het bestuur heeft besloten om op vrijdag 21 januari deze Expo gezamenlijk per autobus te bezoeken, mits hiervoor voldoende belangstelling (lees: 35 personen) bestaat. We vertrekken om 10.00 uur en om 17.00 uur keren we weer huiswaarts. Indien zich 35 personen opgeven zijn de reiskosten 8,50 per persoon (zonder entreekosten). Geven zich meer dan 35 personen op dan wordt dit bedrag uiteraard lager. Indien er minder dan 35 opgaven zijn, dan gaat de rit per bus niet door .Of het bezoek per bus al dan niet doorgaat zal in het YNB van donderdag 16 december vermeld worden. Indien u belangstelling hebt deponeer dan onderstaand strookje in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of bij Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24 voor dinsdag 14 december. Naam=Adres: geeft zich metpersoon/personen (1 of 2 invullen) op voor bustocht naar Veldhoven. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 48 De Wevert 2Ysselsteyn 1 5-4 Sevenum 6-Ysselsteyn 4 2-7 Ysselsteyn 2-Lottum 2 5-4 Sevenum 7-Yssclsteyn 5 6-3 Ysselsteyn 3-Gasthoes 1 5-4 Spreuk van de week:"Slechts één ding is erger dan over de tong gaan: doodgezwegen worden" Gemen2d Koor "Vivace" Op 9 en 16 december zijn er geen partij repetities. We beginnen dan allemaal om 20.00 uur in het repetitielokaal. De pianiste die ons begeleidt met het Kerstconcert, Els Peterinck, is dan ook aanwezig. Kom allemaal. Zonnebloem afd."Dc Peelbloem" Maandag 15 november is de trekking geweest van de loterij. Op de volgende nummers is hier in de afd. een prijs gevallen: lotnr. eindigend op 0603 en lotnr. eindigend op 296. Aan de winnaars van harte proficiat! Zij kunnen het winnende lot opsturen aan: Nationale Vereniging de Zonnebloem t.a.v. de loterij, Postbus 2100, 4800 CC Breda. Nogmaals willen wij iedereen die er aan meegewerkt heeft om de loterij te doen slagen hartelijk bedanken. Graag tot het volgend jaar. Zij-Actief afd. Ysselsteyn ,y Kienen «yjj Dinsdag 7 december is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. i ÏVCTIEF Marian Bartray zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. KERSTCONCERT ZONDAG 19 DECEMBER Zondag 19 december organiseert "Vivace" het Kerstconcert in 'Smelehofaanvang 19.00 uur. Dit concert wordt verzorgd door Ysselsteynse koren en muziekgezelschappen. Meer hierover t.z.t. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Velden Afdeling paarden. Dressuur Klasse Z: Hilda Lemmens met Mackintosh's de 2e prijs Klasse L2: Frits Verheyen met Rhavizoma de 4e prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 4