Verkièd bol YSSEISTEYN Lidmaatschap As ut goed is het iederiën dees wèk enne brief gekregen van De Piëlreus. As ge nog gèn lid ziet van os veriëniging, en ge wilt dat wel werre dan kunde ow vur 11 december anmelde bej Peter Knapen (541983). Hej zal dan zurge dat ge op tied ow lidmaat schapskaart het um kartjes te gaon hale vur den bonte aovund. Kaartverkoëp 19 December De kaartverkoëp is dit carnavalsseizoen naor december verplast vanwege ut drukke programma. De verkoëp is op 19 december bej Egelmeers, en geldt allien vur minse mit en lidmaatschapskaart. As daor nog kartjes over zien zun dees verkocht werre op 9 jannewarie Hedde hier genne brief over gehad nim dan kontakt op mit Peter Knapen (541983) Ut thema dit jaor is "Theater maken" Stichting Lovinckplein Ysseisteyn Kerstbomenverkoop Ten behoeve van het Dorpspodium zal er een kerstbomenverkoop plaatsvinden op zaterdag 11 december vanaf ongeveer 09:00 uur. De bomen zullen 10 euro (Omorica) en 15 euro (Nordman) per stuk kosten. Natuurlijk ontbreekt de glühwein ook niet. Nieuws van het JOC Wist u dat u voor 10,-- per groep een ca. 1 uur durende rondleiding over de Duitse militaire begraafplaats kunt reserveren? Des gewenst kunt u daarna ook het JOC bezichtigen en ons werk beter leren kennen. Voor inlichtingen kunt u bellen met. het JOC tel.: 541916 Van zondag 13 februari tot en met vrijdag 11 maart 2005 is in het JOC de tentoonstelling: "Kind met bagage" te bezichtigen. De tentoonstelling heeft de volgende doelstellingen: het besef bijbrengen dat opgroeien in een oorlogssituatie gevolgen heeft voor je ontwikkeling. Na laten denken over welke gevolgen dat zijn. Na laten denken over "goed" en "fout". Voor informatie kunt u wederom bellen naar het JOC en vragen naar Myriam of'Tarcicia

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 12