Gemengd Koor "Vivace" Zoals vorige week vermeld, zingen we a.s. zondag de Hoogmis. Wij hebben een uitnodiging ontvangen van Collegium Vocale Venray. Dit is een groep waar mw. Els Peterinck deel van uitmaakt. Zij bestaan 20 jaar, daarom geven zij een drietal concerten. Op 26 nov. in Panningen, 27 nov. in Venray en 28 nov. in Sint Agatha. Het concert in Venray is in de St.Anna Kapel van Vincent van Gogh. Aanvang 20.00u. Meer informatie zie Peel en Maas van verleden week. Dan is er zondag 28 nov. om 14.00u in de Grote Kerk in Venray de K.I.A. Het thema hiervoor is: Zingend op weg naar Kerstmis. Op 12 dec. is er in Ysselsteyn in de kerk de K.I.M. Op deze middag treden kinderkoren uit het dekenaat Venray op. Ook de "Eigenwijsjes" doen hier aan mee. Aanvang 13.30u. Ook hier is het thema: Kerstmis. Alle drie de uitvoeringen worden aanbevolen Op donderdag 24 febr. 2005 is de jaarvergadering. Peuterspeelzaal "De Calimero's" Zondag 14 november j.l. heeft de kindemiarkt plaatsgevonden in het gemeenschapshuis. Het was een geslaagd evenement. Er waren ongeveer 280 bezoekers en er zijn veel spullen van eigenaar verwisseld. Voor onze peuterspeelzaal betekende deze dag een opbrengst van 525,—. Een prachtig bedrag dat meteen besteed is aan nieuw speelmateriaal: een Mega Blokkenset. De blokkenset bestaat uit: een blokkentrap, een glijbaan, een helling, een cylinderkubus, speelmatten e.d. Alles bij elkaar kan het opgebouwd worden als speeltoestel. Kortom een aanwinst voor onze peuterspeelzaal en onze peuters! Wij willen graag iedereen die meegewerkt heeft aan de kindermarkt: het gemeenschapshuis, de clowns, de schminkers, de ouders, de verkopers en de kopers heel hartelijk bedanken voor het helpen en slagen van de markt! Dank u wel! De werkgroep kindermarkt: Jacqueline Swinkels, Hetty Reintjes, Liesbeth Kleuskens en Mariëlle van Meijel. Mededeling Vaderochtend/middag Wij willen graag alvast de data's van de vaderochtenden/middagen onder uw aandacht brengen. Uw peuters krijgen hiervan terzijnertijd nog een uitnodiging mee naar huis. Groep 1Marleen/'Hilda zaterdagmorgen 9 april 2005 Groep 2: Maria/Liesbeth zaterdagmiddag 16 april 2005 Groep 3: Wilma/Anja zaterdagmorgen 16 april 2005 Groep 4: Hetty/Rosemarie zaterdagmiddag 9 april 2005 De Peeldancers Uitslag Openingstoernooi 21 november 2004 in Herpen Linscy Xhofleer 214 pnt. T van de 7 plaatsen Kimberley Xhofleer 273 pnt. 3e van de 7 plaatsen Marleen Alders 275 pnt. 4e van de 12 plaatsen Loes Poels 268 pnt. 7e van de 12 plaatsen Alle solo's van harte gefeleciteerd met de behaalde plaatsen. Speciaal Linsey die klein, maar dapper voor de eerste keer op het podium stond. Wij wensen jullie veel succes de komende toernooien. Bestuur Peeldancers. PEELDANCERS P.D.V. Ysselsteyn Vrijdag 26 november duivententoonstelling America. Inzetten drie-tallen van 19.00-20.00 uur. Lokatie Pastoor Jeukenstraat 27. Zaterdagavond 27 november kampioenhuldiging C.C.Peel en Maas. Aanvang 20.00 uur. Deze wordt gehouden in zaal Roelanzia. P.D.V. <7* PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Wanroy Afdeling paarden. Dressuur Klasse LI: Tamara Klaassen met Melanie de 2L prijs. Melanie van harte gefeliciteerd! De geraniumactie wordt dit jaar gehouden op vrijdag 6 en zaterdag 7 mei. »SSE1STEK*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6