1 Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare LET OP!!!! LET OP!!!! Omdat dirigent van Buggenum as. maandag 29 november verhinderd is, kan de repetitie niet doorgaan. De repetitie wordt verzet naar zondag 28 november om 1030 uur!!! Wij verzoeken de leden ondanks deze wijziging toch zoveel mogelijk naar de repetitie te komen i.v.m.het instuderen van het kerstrepertoire voor de H. Mis op Eerste Kerstdag. Oud ijzer actie Op zaterdag 4 december is de halfjaarlijkse oud ijzer actie. Corveedienst november/december Corveedienst voor de maanden november en december: Lea Hendriks, Herman van der Hoff, Joan Janssen en Ger Jenniskens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! ight of Pop and Classics /afgelopen vrijdag en zaterdag heeft muziekvereniging de Peelklank samen met fanfare St. Oda uit Merselo de Night of Pop and Classics gehouden. Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan het welslagen van deze avonden: op de eerste plaats Frans en An Jenniskens voor het beschikbaar stellen van de feesthal; verder de sponsors voor hun bijdrage en de vele vrijwilligers die in de voorbereiding, tijdens en na afloop van de concerten hebben geholpen. En zeker niet te vergeten het geweldige publiek! Nogmaals hartelijk dank, ook namens fanfare St. Oda uit Merselo! Gevonden in de feesthal: een bril. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jacqueline van Asten, tel. 541849. Muziekopleiding volwassenen Heeft u ook de Night of Pop and Classics bezocht en denkt u nu: muziek maken, dat lijkt me wel wat? Informeer dan naar de mogelijkheden om een IVM-opleiding of een andere instrumentale opleiding te volgen. Of misschien heeft u vroeger wel ooit een blaasinstrument bespeeld en wilt u de draad weer oppakken. Neem dan contact op met Jacqueline van Asten, tel. 541849. 'ugdfanfare Op vrijdag 26 nov. is er een repetitie in Ysselsteyn. In de maand december repeteren we in Merselo. Rijden op vrijdag 3 december: Julia Claessens, Harm Tonnaer en Michelle Jacobs. Data om op te schrijven: 31 december 2004: blazen in de oudejaarsmis te Ysselsteyn 6 maart 2005: jeugdfestival 28-29 mei 2005: repetitieweekend Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Bestelling boeken/cd-roms De bestelde boeken-/cd-romtoppers zijn binnen en u kunt uw bestelling afhalen op het kantoor van dhr.Ruhl. Indien bestellingen in week 49 nog niet opgehaald zijn, worden deze aan de kinderen meegegeven. Datum Vormsel Vrijdag j.l. werd de datum van het vormsel doorgegeven: zaterdag 19 februari 2005. Het vormsel wordt toegediend door deken Smeets. Aid Prinse Kompenjeej Denken jullie aan de opgave voor de feestavond. Opgeven voor 1 december tel. 541352. ÖHEEF

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5