Blad Redactie: Dorpsraad Je hoeft niet veel te hebben om te delen. Jrg 42, nr. 48 26 november 9~- Van Lovinckplein 8: Matt 24,37-44: Als de eigenaar van het huis wist op welk uur van de nacht de dief zou komen, zou hij blijven waken en in zijn huis niet laten inbreken. Weest ook gij dus bereid, omdat de Mensenzoon komt op het uur waarop Gij het niet verwacht. Wij allen leven in de spanning van wat de toekomst ons brengt. Is die toekomst alleen mensenwerk? Of bestaat die uit louter toevalligheden? Of is er iemand die ons naar die toekomst leidt? Waakzaam zijn is daarom: geborgen zijn in de Heer. Intenties van 27 november t/m 3 december 2004 za 27 nov 19.00 u (Volkszang) Josephien Sanders-van Otterdijk; Jep en Riek Arts-Fleurkens; Anny Verschuuren-Driessen (jrd); Toon Franssen (verj); Nel Spreeuwenberg-de Bruyni. zo 28 nov 9.15 u (Vivace) Marlidi Bastiaansen; Janus Broeders en Gijs. di 30 nov 19.00 u Lena Smeets van Asten; Pieter Janssen (jrd) en Wim Janssen; To Janssen-Thielen (KBO). Misdienaars: za 19.00 u Bart en Anja; zo 9.15 u Klaas en Kevin; di 19.00 u Stef en Kevin. kinderwoorddienst: Deze zaterdag is de laatste van de maand en zondag is het de eerste zondag van de advent en daarom is er kinderwoorddienst met als thema: Advent, tijd van verwachting. Advent betekent: komst. Maar ook: wat aan ons geschiedt: de belofte van een nieuw begin, Gods woning onder de mensen. Hij komt ons tegemoet. Maken wij ruimte in ons leven voor het. nieuwe, voor Diegene die komen gaat? Onze God wacht op ons. Hij die wij verwachten. Sinterklaas:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1