SV Ysselsteyn 75 jaar - Een grandioos feest voor jong en oud Het feest kan beginnen. Dit feest zal plaatsvinden in het weekend van 5 t/m 7 november in de feestloods van Frans en An Jenniskens. De feesthal is in noodgevallen te bereiken onder nummer 06 20501002. Het feestprogramma is als volgt: Vrijdag 5 november Vanaf 20.30 uur Jellygoose en Jeopardy. Jellygoose: Jaren 60,70 en 80 muziek in een punkrockjasje. Jeopardy: Een band die de vloer doet denderen inet hun stevige maar vooral populaire rockmuziek. Zaterdag 6 november: 11.00 - 15.30 uurDag van jeugd voor de gehele jeugd van Ysselsteyn en buitendorpse jeugdleden van SV Ysselsteyn met een leeftijd van ca. 3 jaar t/m ca. 16 jaar. Men hoeft zich niet aan te melden, muv de Rabo- voetvolley toernooi, zie onderstaand. Het programma is als volgt: De dag van de jeugd start om 11.00 op het sportpark. Om 11.30 uur is er een Expert ballonnenwedstrijd, gesponsord door EXPERT DEÜRNE. Daarna gaan we gezamenlijk naar de feesthal, waar diverse entertainers jullie zullen vermaken. Er zijn optredens van onze eigen K3, Bob de Bouwer en we hebben een Kabouter Plop Show. Vermaak en amusement is wat jullie krijgen deze dag. Een springkussen, haar styling, make-up, schminken en nog veel meer. Kom en laat je verrassen Voor de voetballers van de D t/m B is er een Rabo-Voetvolley toernooi georganiseerd, gesponsord door de RABOBANK VMW. Hiervoor moet men zich opgeven. Meer informatie hierover krijgen jullie via de leiders. Op deze middag is er speciaal voor jullie een kinderkraam. Lekker eten en drinken voor speciale kinderprijzen. Rond 15.30 is het programma afgelopen. Dus kom om 11.00 uur naar het sportpark en beleef het met ons mee, want dit is een dag die je niet wilt missen! 19.00 uur Heilige Mis in H.Oda Kerk vanaf 20.30 uur Trademark met in het voorprogramma NN&HF. NN&HF: Gelegenheidsband bestaande uit eigen leden die zingen en spelen vooral uit een repertoire van covers van covers zodat het bijna eigen nummers lijken. Trademark: Een dampende, vonkende Rock Roll show, met bekende nummers uit de 80er en 90er jaren, neergezet door 5 Noord Limburgers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 9