Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Morgen, zaterdag 6 november is er géén repetitie voor de fanfare, omdat de dirigent verhinderd is. As. maandag 8 november is de repetitie van 20.00 tot 22.30 uur. De repetitie van maandag vindt plaats in de feesthal van fam. Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tegenover sportpark "de Vlies"). Afmelden repetitie I.v.m. de voorbereidingen op "Night of Pop and Classics" verzoeken wij de leden zoveel mogelijk aanwezig te zijn op de repetities. Kun je écht niet komen, meid je dan even af bij Jacqueline van Asten, tel. 541849 (s.v.p. vóór 18.30 uur!!) Kleding Night of Pop and Classics Na overleg met belichtingsdeskundige hebben we gekozen voor de volgende kleding: Zwarte broek, zwarte sokken en schoenen en witte blouse. Serenade SV Ysselsteyn .s. zondag 7 november brengen we een serenade aan SV Ysselsteyn i.v.m. 75-jarig jubileum. Wij komen om 14.15 uur bij elkaar bij de feesthal van fam. Jenniskens! Muzikale hulde bij opening Rabobankkantoor Venray Op vrijdag 12 november wordt het vernieuwde kantoor van onze hoofdsponsor Rabobank Venray Meerlo- Wanssum officieel geopend. Ter gelegenheid daarvan wordt er een stertocht georganiseerd met een gezamenlijke muzikale hulde, Aanvang van de stertocht: 19.00 uur, opstellen op Langstraat in Venray. De gezamenlijke muzikale hulde bestaat uit de marsen Semper Viator en So Long. Deze marsen zijn maandag 1 november jl. uitgedeeld op de repetitie. Heb je deze marsen nog niet, vraag er dan even naar bij Hans Michels. Examens ieugddrummers As. zaterdag 6 november nemen 8 jeugddrummers van onze vereniging deel aan de examens in Tilburg. Wij wensen Ellen, Mark, Ron, Jelle, Vera, Loes, Teun en Tom heel veel succes!! Muziekaanbod Schouwburg Evenals vorige jaren bestaat voor leden van onze vereniging de mogelijkheid om met korting kaarten te ïserveren voor voorstellingen uit het Muziekaanbod. Voorwaarde is dat de reserveringen via de vereniging lopen. Voor informatie over de voorstellingen kunt u kijken in het programmaboek van de schouwburg of op de internetsite wwwschouwburg venrayn 1Ook kunt u inschrijvingsformulieren opvragen bij Jacqueline van Asten (tel. 541849). Jeugdfanfare ln de maand november repeteren we weer in Ysselsteyn. Michelle en Harm zijn deze maand aan de beurt om dc stoelen klaar te zetten en op te ruimen. BedanktWat was dat fijn zeg om een concert te geven voor zoveel publiek. Wauw graag tot de volgende keer. HBS "Ons Genoegen" Competitieprogramma Team 1 en 2 schieten te Horst. Team 3 en 4 schieten te Tienray Team 5 schiet te Ysselsteyn. Donderdag is de wedstrijd voor individuele schutters en tevens inhaalwedstrijd te Ysselsteyn Aanvang 20.00 uur. Zondag a.s. schiet de jeugd te Tienray. Volgende week dinsdag schieten we op eigen banen de tweede 25 m-competitiewedstrijd. Tevens kan er voor de wintercompetitie worden geschoten. Aanvang 19.30u precies. Op dinsdag 16 november schieten we te Heide om de P.Leyssenbeker. Zaterdag 13 november receptie kampioenen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5