BEN CAMPS TOERNOOI
WEDSTRIJDSCHEMA
Biljart 1
19.00 Michel Horrevoets - Wim Camps
19.30 Jan Michels - Mario Swinkels
20.00 Gerrit Spreeuwenberg - Michel v Ansem
20.30 Liesbeth Egelmeers - Henk v Vegchel
21.00 Jan Kuunders - Maarten Meulendijks
21.30 Herman v Ass - John Franssen
22.00 Roel Smits - Liesbeth Egelmeers
22.30 Ria v Leuven - Jeroen v Lier
23.00 Piet v Leuven - Mike Sanders
19.00 Ronny Peeters - Theo Meulendijks
19.30 Matty van Ass - Paul Martens
20.00 Piet v Leuven - Michel Horrevoets
20.30 Leon Janssen - Theo Meulendijks
21.00 Thijs Litjens - Matty van Ass
21.30 Eugene Linders - Mario Swinkels
22.00 Jan Kuunders - Harry van Asten
22.30 Mike Kuunders - Gerrit Spreeuwenberg
23.00 Mike Sanders Michel Horrevoets
Biljart 2
John Franssen - Johan Egelmeers
Jan Kuunders - Peter Smits
Peter Koopmans - Mike Kuunders
Gerard Fleurkens - Roel Smits
Wim Camps - Mike Sanders
Ruud Smolders- Raymond Vergeldt
Gerrit Spreeuwenberg - Peter Koopmans
Maarten Meulendijks - Peter Smits
Johan Egelmeers - Herman v Ass
Leon Janssen - Jos Hellegers
Eeugene Linders - Tom Lemmens
Thijs Litjens - Coen Smits
Maarten Meulendijks - Harry van Asten
Michel van Ansem - Mike Kuunders
Ronny Peeters - Jos Hellegers
Peter Koopmans - Michel van Ansem
Piet v Leuven - Wim Camps
Mario Swinkels - Tom Lemmens
19.00 Leon v Dijck - John Franssen
19.30 Ronny Peeters - Leon Janssen
20.00 Roel Smits - Henk v Vegchel
20.30 Coen Smits - Paul Martens
21.00 Raymond Vergeldt- Ria v Leuven
21.30 Gerard Fleurkens - Henk v Vegchel
22.00 Jan Michels-Tom Lemmens
22.30 Leon v Dijck - Johan Egelmeers
23.00 Jeroen v Lier - Raymond Vergeldt
Liesbeth Egelmeers - Gerard Fleurkens
Jan Michels - Eugene Linders
Jos Hellegers - Theo Meulendijks
Leon v Dijck - Herman van Ass
Jeroen v Lier - Ruud Smolders
Peter Smits - Harry van Asten
Paul Martens - Thijs Litjens
Coen Smits - Matty van Ass
Ria v Leuven - Ruud Smolders
De spelers worden verzocht om o^tijd aanwezig te zijn, zodat er een vlot verloop van dit toernooi kan
plaatsvinden. De organisatie wenst iedereen veel biljartplezier.
Voor het 23« Ben Camps-toernooi hebben zich 36 deelnemers opgegeven. Er wordt in 9 poules (elk
4 deelnemers) gespeeld.
Alle deelnemers spelen in de 1E week 3 partijen.
In het 2E weekend zullen 16 deelnemers op donderdag 11-11 aan de 1/8 finale beginnen. Spelers
die als 1'eindigen in de poule (9 spelers) en
7 spelers die als 2' eindigen in de poule (le qua punten, bij gelijk aantal punten qua gaan door
naar de 1/8 finaleU*t resultaat van de loting:
Poule li
Michel Horrevoets
Piet van Leuven
Wim Camps
Mike Sanders
Poule 6:
Matty van Ass
Paul Martens
Thijs litjens
Coen Smits
Poule 2-
Jan Michels
Eugene Linders
Mario Swinkels
Tom Lemmens
Poule 7-
Gerard Fleurkens
Liesbeth Egelmeers
Roel Smits
Henk van Vegchel
Poule 3:
Maarten Meulendijks
Peter Smits
Harry van Asten
Jan Kuunders
Poule 8;
Leon Janssen
Ronny Peeters
Theo Meulendijks
Jos Hellegers
1 novemb
woensdag 3 november:
Poule 4: Poule 5:
Serrit Spreeuwenberg Leon van Dijck
Michel van Ansem Johan Egelmeers
Peter Koopmans Herman van Ass
Mike Kuunders John Franssen
Poule 9-
Ria van Leuven
Jeroen van Lier
Ruud Smolders
Raymond Vergeldt
donderdag 4 november: