Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Morgen, zaterdag 30 oktober, is er van 18.00 tot 20.00 uur repetitie voor de fanfare i.v.m. de voorbereiding op "Night of Pop and classics De repetitie van as. maandag 1 november is van 20.00 tot 22.30 uur. Leden graag allemaal tijdig aanwezig, Corveedienst Corveedienst voor de maand november: Jean Deters, Thei Deters, Stan Gellings en Josje Geurts. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! M^daglToktober wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. Aanvang 14.30 uur. Wij vragen de leden uiterlijk 14.25 uur aanwezig te zijn op het kerkhof, zodat wij tijd genoeg hebben om ons op te stellen. Wij spelen op het kerkhof 2 koralen uit het boekje Zeven koraa bewerkingen": "Great is thy faithfulness" en "Ach wie flüchtig, ach wie nichtig Op zondag 7 november brengen we een serenade aan SV Ysselsteyn vanwege het 75-jarig jubileum. Basisschool "St.Oda"-Ou dervereniging Overgang zomer- naar wintertijd Komend weekend wordt de klok teruggezet. Dit betekend dat de aanvangstijd van de school met meer 08.30 uur is, maar 08.45 uur. In de schoolgids kunt u nakijken wat de overige wijzigingen zijn. Controle door luizenbrigade Zoals gebruikelijk na een vakantieweek worden alle leerlingen maandag gecontroleerd op de aanwezigheid van luizen. Wilt u uw kinderen met eenvoudige kapsels en zonder gel e.d. naar schooi laten gaan. Bijeenkomst lc Heilige Communie Op 23 november a.s. om 20.00 uur vindt een bespreking plaats over de 1 Heilige Communie. De bijeenkomst is in Roclanzia. Gemengd koor "Vivace SNUFFELMARKT 2005 Organiseren is vooruitzien. "Vivace" is al weer aan het denken en organiseren voor 2005. En dan denken we ~3k weer aan de "Snuffelmarkt". Hier alvast de datum: zondag 1 mei en op zaterdag 16 april komen we de spullen bij u ophalen. Hebt u nu al bruikbare spullen die u graag opruimt, dan kunt u bellen met Manet Marcellis: 541547, en het wordt opgehaald. Bedankt voor uw medewerking. Zonnebloem afd. "de Peelbloem" In de week van 8-11 nov. wordt een telefonische ledenwerfactie gehouden. ZonnCblOBITl Waarom deze actie? Uw steun is hard nodig omdat er steeds meer mensen een beroep doen op de Zonnebloem. Naast financiële ondersteuning, is de Zonnebloem ook op zoek naar nieuwe vrijwilligers. De vrijwilligers van de Zonnebloem houden zich vnl. bezig met regelmatig huisbezoek. Naast de huisbezoeken organiseert de Zonnebloem, gezellige middagen, excursies, en regionaal en landelijk, vakanties m binnen- en buitenland. De Zonnebloem dopt haar eigen boontjes en krijgt vrijwel geen subsidie. Daarom is uw steun zo belangrijk. Toch moet de Zonnebloem jammer genoeg soms 'nee' zeggen, omdat er met genoeg middelen en mensen zijn om aan alle aanvragen te voldoen. Uw steun is daarom hard nodig! Voor slechts 12,- per jaar vanaf 2005 is men al'lid, en wordt u middels informatie ook enkele keren per jaar op de hoogte gehouden van het landelijke reilen en zeilen van de Zonnebloem. Mocht u al ondersteund lid zijn, is dat prachtig Toch is het mogelijk dat u nog gebeld wordt, dit is niet altijd te voorkomen. Daarvoor onze excuses. Helpt u mee om de Zonnebloem bloeiend te houden? Alvast hartelijk dank! Wilt u informatie van de Zonnebloem in de afd. dan is een tel. naar de voorzitter Jan .v.Gassel 542039, altijd mogelijk. Landelijk kunt u op Internet terecht via www.zomiebloein.jiL qrrrü YfiSCLStE VN/1 /VN NATIONALE VERENIGING

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5