Xsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 44 29 oktober 2004 P flgBBBMP-iiJ1. i7ïrr-t Van Lovinckplein 8: Lucas: 19,1-10: Toen Jezus bij die plek kwam, keek Hij omhoog en zei tegen hem: "Zacheüs kom vlug naar beneden; vandaag moet ik in uw huis verblijven." Hij kwam vlug naar beneden en ontving hem met vreugde. Zacheüs, verstap je niet In de boom van je voortdurende verleiding. Verknoei je tijd niet met steeds hetzelfde patroon van je schuld. Ik moet toegang tot je vinden om te zien in welke toestand jij je bevindt. Samen vinden we een uitweg uit het labyrint van je uitvluchten. Kijk, er zitten al nieuwe knoppen aan de boom. Ik Kom om je te redden. Intenties van 30 oktober t/m 5 november 2004: za 30 okt 19.00 u (Volkszang) Kinderwoorddienst. Ouders Arts-üielen en overl. fam.; levende en overl. fam. Mulders-Maessen; jrd. Teng Janssen, zo 31 okt 9.15 u (Vivace) jrd. fam. Swinkels-CIaessens en overl. kinderen; jrd. overl. ouders Janssen- Keijsers; Wilhelm Spreeuwenberg en dochter Annie. 14.00 u Herdenking van alle overledenen van de parochie sinds Allerzielen 2003. Tevens uitreiking van het kruisje aan de familie van de overledenen, di 2 nov 19.00 u Allerzielen. Voor alle overledenen van de parochie; Toon Marcellis en Anna Marcellis- Deckers. Misdienaars: za 19.00 u Jelle en Niels; zo 9.15 u Bart O en Anja zo 14.00 u Klaas en Joris; di 19.00 u Erwin en Stef. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er weer een kinderwoorddienst. Alle kinderen van groep 5 t/m 8 zijn zeer welkom! Bij Allerlheiligen: Wij mensen bouwen zo vaak ons leven op geld, relaties en comfort. Maar de Schrift leert ons dat dit niet het voornaamste is in ons leven, en Jezus roept ons op tot een heel andere kijk op de werkelijkheid. In zijn rijk immers zijn het de armen die gelukkig zijn, en zij die lijden omwille van de Heer. De lange stoet van armen, treurenden en vluchtende ontheemden is ook in onze dagen nog niet ten einde. Bij Allerzielen: De dagen worden korter. De bladeren vallen van de bomen. Nog even en de natuur ligt er dood bij. Een paar kaarsen bij elkaar op deze dag aangestoken in dankbare herinnering. Voor al die dierbaren, ouders en voorouders, vrienden en leraren, reeds lang of pas gestorven, die mij het beste van zichzelf gaven: Licht en warmte. Heer, herinner U de namen van hen die gestorven zijn. Overledenen-kruisje: Willen alle families denken aan het inleveren van het strookje? Bij voorbaat dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1