NIGHT OF POP AND CLASSICS maar wat is dat nou eigenlijk? Rabobank organiseert seminar 'Brand- en Inbraakpreventie' voor bedrijven De Rabobank helpt relaties met het realiseren van hun ambities. Met een goed doordacht risicobeleid kunnen risico's binnen het bedrijf verkleind worden. De Rabobank wil bedrijven graag informeren over de mogelijkheden op het gebied van Brand- en Inbraakpreventie en organiseert daarom op 2 november een seminar in de Houtwerf van zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Aan dit seminar wordt medewerking verleend door Brandweer, Politie en het Nationaal Centrum voor Preventie. Mensen uit de praktijk met een visie op risicobeheersing. Daarnaast zullen een aantal bedrijven uit het werkgebied van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, gespecialiseerd op het gebied van Brand- en Inbraakpreventie, de bezoekers wegwijs maken in de mogelijkheden rond preventie. Het programma van de avond ziet er als volgt uit: 19.30 uur: Ontvangst 20.00 uur: Welkomstwoord door Willie Koonings, directeur Bedrijven 20.10 uur: Video Brand Inbraak 20.20 uur: Rob Garson, politie Limburg Noord 20.50 uur: Peter Bandsma, Brandweer Venray 21.15 uur: Ido Dijkema, NCP 21.40 uur: Pauze en gelegenheid tot het stellen van vragen 22.00 uur: Forum en beantwoorden vragen 22.15 uur: Afsluiting Heeft u in interesse om dit seminar bij te wonen dan kunt u zich aanmelden via de afdeling Verzekeringen van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: telefoonnummer (0478) 530 440. Nog ruim een maand en dan is het zo ver... Vrijdagavond 19 november is bedoeld voor muziekliefhebbers die (onder het genot van een drankje) op hun stoel willen genieten van dit spektakel. Zaterdagavond 20 november gaan de remmen los tijdens een geweldig feest voor jong en iets ouder. Een avond waarop je alleen of met je hele vriendengroep uit je dak gaat! (Op deze avond zijn er geen zitplaatsen) De muziek kent iedereen, dus voor elk wat wils: Kippenvel bij Andrea Boccelli en Trijntje Oosterhuis rocken bij Queen en Anouk meezingen bij Abba en Tina Turner feesten bij Hazes en Bauer... Dit mag je niet missen!! Leuk voor jong en oud!! Informatie over o.a. de kaartverkoop volgt spoedig

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 15