Ysselsteyn Vriiwilliaersavond Heeft iedereen zaterdag, 11 december, genoteerd in de agenda? f De organisatie is ook dit jaar weer in goede handen, dus we gaan er van uit dat het een leuke avona SENIOREN Dart- en rikavonden Het buitenseizoen loopt zo langzamerhand weer ten einde en om die lange, donkere winter beter door te komen heeft T V. Y. besloten om een drietal rik en dart avonden te organiseren. De datums zijn 29 oktober, 12 november en 26 november, aanvangstijdstip is om 20.00 uur Je kunt ie voor een, twee of alle drie de avonden opgeven met een introducé (partner, familie of vriend(in)Iedere avond word afgesloten met een leuke dagprijs voor de winnaar bij het darten en de winnaar bij het rikken. Degene die minimaal twee avonden meedoet met rikken of darten maakt kans op een leuke prijs namelijk een Bavaria thuis tapinstallatie. Deze wordt verloot op de laatste avond. Inschrijfgeld per avond 2,- per persoon. Opgave voor de eerste avond uiterlijk voor 17 oktober. Stuur een e-mail naar weedewee(5),home.nl of bel Theo Nellen (511317) ofWim de Wit (545035). COMMISSIE AANKLEDING FEESTHAL SV YSSELSTEYN EN FANFARE vraagt aan de leden om spullen te brengen voor de aankleding van de feesthal. Wij denken o.a. aan: pompoenen, uitgebloeide zonnebloemen, gedroogde hortensia's, lampionnetjes, rode sierappeltjes, siermais, noten, kastanjes, rode uien of andere gedroogde vruchten. Ook willen wij graag oude kindervoetbalschoenen. De spullen kunnen van maandag 18 oktober t/m vrijdag 23 oktober afgegeven worden bij: An Jenniskens, Ysselsteynseweg 79, wel graag even van te voren bellen tel. 541371. Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met Carla Willems tel. 541825. Op zondagmiddag 9 jannewarrie staot de liedjesmiddag wèr geplend. Wie wint de "Wiet van der Hoff wisseltrofee" icn 2005. Nao ut suskes van afgeloeëpe jaor zal de begeleiding van de liedjes ók dizze kier wèr dur een bend gebeure. Hcdde zin urn mit te doeën Gaef ow dan op Vur hulp bej ut zuuke naor un melodieke of tekst kan gezorgd werre. Wilde ow opgave of wat mier info hebbe, nim dan kontakt op mit: Luc Janssen 06-53932921 of Robert Arts 541864 Ut Liedjeskomitce. Oproep ueeie icugdraod Beste jonge minse uut Ysselsteyn, Ut is wèr bejna den elfde van den elfde, tied dus urn wèr 'ns wat energie ien ut neeje vastelaovendsseizoen te stèken. Dit joar willen wej wèr wat neeje locht ien de Jeugdraod bloazen. Den "aide" jeugdraod halt ut vur gezien en makt plats vur neej jeudig vastelaovendbloed. Hedde gej zin um bej de jeugdraod te komme en binde geboare tussen oktoëber'89 en september '91 (ongevèèr, zo naauw kunt ut now ok wèr nie), kom dan dinsdag 26 oktoëber naor de Jera zoëdat wej enne neeje jeugdraod samen kunne stelle. Gullie werre um 20.00 uur verwacht. Vur eventuele vraogen of ienlichtinge kunde bellen naor ut Comité Jeugdcarnaval, Ferdy Scuren 542027, John van Dijck 641181, Edwin Keijsers 532171 of Roel Linders 06-52427046. De Piëlreus Liediesmiddag 2Q05 YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6